Haber.com / Yerel Haberler

Yerel Haberler

Maltepe’de polis operasyonu, Çarşı karıştı!

Maltepe’de polis operasyonu, Çarşı karıştı!

İstanbul Maltepe'de meydana gelen bir kavgayı ayırmaya çalışan polislere taşlı sopalı mukavemet göstererek ortalığı karıştıran 4 kişinin yakalanması için ekipler operasyon başlattı. Operasyon neticesinde zanlıların hepsi yakalanarak ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

Haber Oku »

Adana Meydan Doğumevi’nde bebek skandalı!

Adana Meydan Doğumevi’nde bebek skandalı!

Adana Meydan Doğumevi Hastanesi hakkında başlatılan soruşturma herkesi şok etti. Hastanede 1980 ve 1990 seneleri arasında gerçekleştirilen doğumlarda çocukların farklı kişilere verildiği iddia ediliyor. Konu ile alakalı 11 ayrı kişiden şikayet gelince savcılık soruşturma başlattı.

Haber Oku »

Konya’da hırsızlardan planlı büfe soygunu

Konya’da hırsızlardan planlı büfe soygunu

Hırsızlık olaylarına bir yeniside Konya'dan geldi. Planlı olarak bir büfeyi hedef seçen hırsızlar müşteri gibi içeri girdi. İçlerinden biri iş yeri sahibini oyalarken diğeri çantada bulunan paraları alarak çorabına ve cebine soktu. Hırsızlar ayrıldıktan sonra paranın yerinde olmadığını gören büfe sahibi güvenlik kameralarını inceleyip ardından polis ekiplerine haber verdi.

Haber Oku »

Kahraman Antalya’lı balıkçı hayata bağladı

Kahraman Antalya’lı balıkçı hayata bağladı

Antalya Konyaaltı'nda meydana gelen olayda yakın zamanda Antalya'ya gelen 61 yaşındaki Muharrem Molacı maddi sıkıntılarından dolayı aşırı alkol alarak kendini falezlerden aşağı bıraktı. Şans eseri orada bulunan ve balık tutmaktan dönen Celil Demircan isimli vatandaş ani bir hamleyle düşmekte olan Muharrem Molacı'yı yakaladı ve ölümden kurtardı. 112 acil servisin olay yerine gelmesiyle çeşitli yerlerinden yaralanan şahıs hastaneye kaldırıldı.

Haber Oku »

Yerel Haberler

Güncel haberlerin takip edildiği, yerel kanallar ve yerel haber siteleri tarafından yayınlanan kesin bilgiler ve gelişmeler anlık olarak yayınlanıyor. Halka en doğru ve tarafsız şekilde yansıtılan yerel haberler bölgedeki gelişmeler hakkında bilgi verir.

​​​​​Haber Gelişmeleri

Halkın, gelişmelerden anında haberdar olabilmesi için son dakika haberleri kişilere aktarılır. Televizyonlarda veya internet siteleri üzerinden verilen haberler doğru ve nitelikli bilgilere sahiptir. Haberlerin yayınlanmasında tarafsız olması halk için avantaj niteliği taşır. Herkesin yoğun olarak takip ettiği ve her türlü haberi anında yansıtan iletişim araçlarıdır.

Haber Türleri

Farklı sitelerin veya televizyon kanallarının spor, hava, siyaset ve gündemi yansıtan anlık olayları aktarmasıyla farklı haber türleri ortaya çıkar. Anlık olarak da bilgi verilmesine yarar.