Hacı Sabancı yeni yıla piyangodan kazandığı 60 lirayla girdi

Hacı Sabancı, Milli Piyango’dan 60 lira amorti çıktığını “Yıla karlı bir başlangıç yaptık” şeklinde espri yaparak duyurdu.


Hacı Sabancı yeni yıla piyangodan kazandığı 60 lirayla girdi

Evlilik yolunda ilerlediği Özge Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra bir müddet ortalarda görünmeyen Hacı Sabancı geride bıraktığımız senenin eylül ayında yeni bir aşka yelken açmıştı. Sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı ile katıldığı bir davette muhabirlerin karşısına çıkan ve aşkını ilan eden Hacı Sabancı bir yandan aşkta kazanırken bir taraftan da şans oyunlarında kazanıyor.

Yılbaşı çekilişi için bilet alan Sabancı, yeni senenin ilk günü Milli Piyango’nun internet sitesinden biletine ikramiye vurup vurmadığını kontrol etti. Meşhur iş adamı, 60 lira kazandığını öğrenirken, “Yıla karlı bir başlangıç yaptık” notunu düştüğü ekran görüntüsü takipçileriyle paylaştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Sosyete Kavgasını Hacı Sabancı ayırdı!

Sosyete Kavgasını Hacı Sabancı ayırdı!

Ünlülerin sıklıkla ziyaret ettiği "Gizli Kalsın" isimli mekanda sosyete güzelleri ortalığı karıştırdı. Hacı Sabancı'nın sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı ve Demet Özdemir'in masasında bulunan genç bir kız arasında başlayan kavgada bardaklar havalarda uçtu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz