Hadise boş koltuklara konser vermek istemedi!

4 Kasım’da Bostancı’da planlanan konser için bilet satışları beklenenin altında olunca koltuklar boş kaldı. Boş koltuklara konser vermek istemeyen Hadise konseri 17 Mart’a erteledi.


Hadise boş koltuklara konser vermek istemedi!

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre seneler önce Harbiye Açıkhava Cemil Topuzlu sahnesindeki konserinde boş koltuklara şarkı belirten Hadise’nin sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yedi. Önümüzdeki ay ilk defa Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verecek olan şarkıcının 7 sene önceki talihsizliği bir daha yaşamamak için yaptığı uyanıklık ortaya çıktı. Öyle ki meşhur popçunun 17 Mart 2018 tarihinde vereceği konserin daha önce ertelendiği öğrenildi.

ÇALIŞMALAR BOŞA GİTTİ

Yetkililerle 4 Kasım 2017 tarihi için anlaşma imzalayan Hadise, konser gününden haftalar önce de hem kendi ekibiyle hem de özel olarak yurt dışından getirttiği dansçılarla çalışmaya başladı. Fakat satışa çıkarılan biletlere alaka olmayınca şarkıcı, hüsrana uğradı. Boş koltuklara söylemek istemeyen popçu, soyadının hakkını verip açıkgözlülük yaptı ve karizmasını kurtardı.

5 LİRAYA KONSER BİLETİ

“Ben Bostancı’daki ilk konserimde bomboş bir salona şarkı söyleyeceksem, sahneye hiç çıkmam daha iyi” diyen Hadise, konseri iptal etti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz