Hadise ve Gülşen çocuk istismarı yüzünden çılgına döndü

Çocuklara karşı yapılan cinsel istismara sesiz kalmayan iki ünlü isim Hadise ve Gülşen cinsel istismara dur dedi.


Hadise ve Gülşen çocuk istismarı yüzünden çılgına döndü

GÜLŞEN, Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinde şunları belirtti: “Çocuk istismarı, kadına şiddet, taciz, tecavüz, hayvana şiddet çığrından çıktı. Bu en zor hazırlandığım konserlerden birisi oldu. Üzüntüden konsantrasyonumu kaybettim. Bu ülkede kadın, bebek, hayvan olmak niye bu kadar zor? Haberleri okudukça ağlıyor, nefes almakta zorlanıyorum. Caydırıcı ceza koşul. İdam ile alakalı referandum yapılsa kararım ‘evet.’ O insanların başka aleme gitmesi gerekiyor.”

Gözyaşlarını tutamadı

Hadise, KKTC’deki Nuh’un Deluxe Hotel’de konser verdi. Çocuk istismarı konusuna değinen Hadise, “Küçük çocuklara tecavüz eden adamlar yaşamasın. İçten söylüyorum, idam geri gelsin. Bize erkeklerimiz sahip çıkmayacaksa, büyüklerimiz sahip çıksın. Kanunlar değişsin. Bunun için de imza kampanyası başlatmalıyız” diye gözyaşlarını tutamadı. MESUT YILMAZ

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz