Hadise’den klibindeki küvetli sahne hakkında açıklama

Şarkıcı Hadise klibinde küvete girdiği ‘Sıfır Tolerans’ parçasının erotik görülmesine sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.


Hadise’den klibindeki küvetli sahne hakkında açıklama

Sözcü’de yer verilen habere göre ‘Sıfır Tolerens’ isimli şarkısının klibi için Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçen ve cesaret sınırlarını zorlayan bir klibe imza atan şarkıcı Hadise, o zamandan bu yana klibi ile ilgili yapılan ‘erotik’ yorumlarına sanki ateş püskürdü. Klibinin aşkı anlattığını ve ‘erotik’ yakıştırmasının çok çirkin olduğunu belirten Hadise erkek şarkıcıların da bu tarz klipler çektiğini söylerken yazdığı sözlerin sonuna ‘Ahlaksızlık Sizin Kafanızda’ hashtagini açtı.

İşte Hadise’nin klibiyle alakalı yakıştırmalara verdiği o yanıt:

“Ben klibime verilen ‘erotik’ damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince ‘erotik’ oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç ‘erotik’ kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? HAYIR. “Erkektir yapar, kadındır susar” zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı 2018 senesinde bu kadar yoğun bir biçimde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz klip yüzünden kavga etti

Hadise ile ablası Hülya Açıkgöz klip yüzünden kavga etti

Hadise, akıl hocası olarak bilinen ablası Hülya Açıkgöz'le birbirine girdi. Anlatılanlara göre Hadise, ablasına "Çektiğin klip hem çalıntı çıktı, hem de RTÜK engelledi. Param da boşa gitti!" diye fırça attı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz