Haber – Son Dakika – Güncel

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Haber.com tarafsız haberciliği kendine ilke edinmiş  ve  belirlemiş olduğu tüm kategorilerde doğru bilgiler vermeyi amaçlayan internet haber yayın sitesidir. Bağdat Caddesi No: 455 B Blok No: 15 Maltepe/Istanbul adresi üzerinden yayın yapın site bir SU-ni Haber iştirakidir.

İlkelerimiz

Yapılan haberlerde iyiyi veya kötüyü işaret etmeden tamamen şeffaf ve doğru olan haberi sunuyoruz.

İnsanları dolduruşa getirecek veya var olan bir konunun yanlış anlaşılmasına sebep olacak taraflı haber içeriği ile ilgilenmiyoruz.

Haber.com her zaman iyi veya kötüyü ayırt etmeksizin gündemde var olan bir haberi gerçeklik payı olsa da, olmasa da sunmaktadır.

Yapılan haber gündemle ilgili olduğu gibi, okurun nasıl bir duygu ve düşünce ile okuyup anlayacağı da kişiyle alakalıdır.

Haber.com gündemde var olan hiçbir konuda anlam ve bilgi değişikliği yapmaz. Konuyu herhangi bir tarafa saptırmadan olduğu gibi aktarır.

Yıkıcı Değil, Yapıcı Habercilik Sağlıyoruz

Haber.com, kategori fark etmeksizin haber detayında geçen isimlerle ilgili taraf tutmaz, var olan durumu kötüye kullanarak toplumun kafasını karıştıracak detaylara yer vermez. Okurun doğru bilgiye sahip olabilmesi için yıkıcı değil, yapıcı haberler sunar.

Bireysel veya kurumsal kişilerin sözlü açıklamalarını daha fazla anlaşılır olması açısından anlam değiştirmeden derleyerek sunuyoruz.

Tüm ajansların prensibine uygun çalışıyor, okuyucularımız için en doğru kaynaklardan haberler sunmaya çalışıyoruz.

Türkiye’nin Güncel Yasalarına Göre Haber Yayını Yapıyoruz

Haber.com bünyesinde bulunan tüm materyaller T.C  yasalarına uygun bir şekilde sunulmaktadır. T.C yasalarına aykırı olacak veya olmasına sebebiyet verecek bir yayınımız kesinlikle bulunmamaktadır.

Haber.com’da yayınlanan tüm içerikler tamamen doğru bir dille yazılmıştır. Yayınlanan tüm içerikler gerekli kontroller yapıldıktan sonra okurlara sunulmaktadır.

Haber.com hiçbir içeriği farklı bir alandan direk (ç)alıntı yaparak yayınlamaz. Sadece kendi gazetecilik anlayışı doğrultusunda var olan uzun bir haberi daha kısa bir şekilde derleyerek, daha anlaşılır hale getirir.