Halı saha maçına çıkan beden eğitimi öğretmeni kalp krizi geçirip öldü

Gaziantep’te yaşanan olayda halı saha maçına çıkan bir beden eğitimi öğretmeni maç esnasında fenalaşarak kalp krizi geçirdi. Genç öğretmen arkadaşlarının ve sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine kurtarılamadı.


Halı saha maçına çıkan beden eğitimi öğretmeni kalp krizi geçirip öldü

Edinilen bilgiye göre, arkadaşları ile beraber futbol maçı yapan Yasemin Erman Balsu Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Şahin(37) bir pozisyon ardından fenalaşarak aniden yere yığıldı.

Ne olduğunu anlayamayan arkadaşları tarafından olay yerine 112 sağlık ekipleri çağrıldı. Hal ısahaya giren sağlık ekipleri, yerde cansız yatan Mehmet Şahin’e ilk müdahaleyi yaptı. Arkadaşlarının korkulu ve endişeli bakışları arasında uzun süre Şahin’e kalp masajı yapan ekipler, bütün çabalarına karşın Şahin’i geri döndüremedi.

112 ambulansı ile Ersin Arslan Devlet Hastanesi’ne götürülen Şahin, burada da yapılan müdahalelere yanıt vermedi. Genç öğretmenin cenazesi otopsi yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Şahin’in ilk belirlemelere göre kalp krizinden öldüğü söylenirken, ölüm sebebinin ise yapılacak otopsinin sonrasında kesinleşmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir
Öğretmenin 12 yaşındaki kız çocuğuyla olan lezbiyen ilişkisi ortaya çıktı

Öğretmenin 12 yaşındaki kız çocuğuyla olan lezbiyen ilişkisi ortaya çıktı

ABD'de öğretmenlik yapan 27 yaşındaki Allison Chilton'ın, 12 yaşındaki kız öğrencisi ile ilişki yaşadığı anlaşıldı. Baba, kızının cep telefonunda yakaladığı mesajları polise gösterince öğretmen tutuklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz