Hande Yener’den Afrin operasyonuna destek açıklamsı

Uludağ’da yapılan’Selfy Whitefest 2018′ kapsamında sahneye çıkan ünlü şarkıcı Hande Yener, sınır hattında teröristlere karşı mücadele veren Mehmetçiğe değinerek “gündemde sadece şehitlerimiz olmalı” dedi.


Hande Yener’den Afrin operasyonuna destek açıklamsı

İHA’nın haberine göre Uludağ’da gerçekleştirilen ‘Selfy Whitefest 2018’ kapsamında sahne alan şarkıcı Hande Yener, gündemde yalnızca şehitlerin olması gerektiğini vurguladı.

Uludağ’da geleneksel olarak gerçekleştirilen gençlik festivali ikinci etap başlangıcı meşhur şarkıcı Hande Yener ile oldu. Birçok şarkıcının sevenleri ile buluşacağı ‘Selfy Whitefest 2018’ ikinci etap kapsamında meşhur şarkıcı Hande Yener, bir hotelde sahne aldı.

Sahneye çıkmadan önce kuliste basın mensuplarına açıklamada bulunan Yener, “Aslında çok zor günler geçiriyoruz. Sınırda Mehmetçiğimiz bizler için savaşıyor. Gene çok şehidimiz var, esasında gönül hiçbir şey yapmak istemiyor ama bir taraftan işimiz olduğu için devam ediyoruz. Bugünde okuyan öğrencilerimize moral için bu konseri veriyorum, sesimizi kimse kesememeli diyerek düşünüyorum. Kalbim şehitlerimizle, gündemde şehitlerimizden başka bir şey olmamalı. Ben teferruatım, gündem bu kadar can yakıyorken benim özel yaşamımı ya da başkalarının günlük basit konularını konuşmayı yakıştıramıyorum. Umarım yayınlarda daha çok şehitlere yer verilir” şeklinde konuştu.

Sahneye beyaz bir kostümle çıkan Yener’e dansçılar ederken sevenlerine 2 saat boyunca birbirinden güzel şarkılarını belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz