Harun Karacan: Türkiye’de herkes Erdoğan’a borçludur!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, ‘Türkiye’nin elde etmiş olduğu imkanlardan dolayı herkesin Erdoğan’a borçlu olduğunu’ belirtti.


Harun Karacan: Türkiye’de herkes Erdoğan’a borçludur!

Karacan, Nevşehir’de yaptığı konuşmasında Türkiye’nin AK Parti iktidarı sürecinde çok mühim mesafe katettiğini belirtti.

‘Allah rızası için hizmet etmemiz gerekiyor’

Karacan, şu ifadeleri kullandı:

“2019’a giden süreçte bizim hep beraber sahada olup, dava neferi olarak yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Bizim yapmamız gereken kenetlenmek, bunu 2019’dan sonraki geleceğimiz için yapmamız gerekiyor. 2023, 2053, 2071 sürecine, bu memleketin geleceğine AK Parti kadroları ile hizmet etmek istiyorsak hesabı kenara bırakıp, Allah rızası için memleket uğruna hizmet etmemiz gerekiyor.

‘Erdoğan’ın elini nasıl rahatlatabiliriz diyerek düşünmeliyiz’

Orta yaşın üzerindekiler Türkiye’nin nereden nereye geldiğini çok iyi bilirler. Belki genç arkadaşlarımız 80’li senelerin başını bilmeyebilir. Türkiye, bugünlere 2002 senesinden sonraki süreçte Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan vasıtasıyla geldi. Türkiye’nin elde etmiş olduğu olanaklardan dolayı hepimizin Cumhurbaşkanımıza borcu var, hepimiz şapkamızı önümüze koyup, 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanımızın nasıl elini rahatlatabiliriz diyerek düşünüp çalışmalıyız. Sandık başkanından genel başkan yardımcısına kadar bize düşen görev bu.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

MHP'nin, AK Parti'li Metin Külünk'ün Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesiyle alakalı kanun teklifine, "yeşil ışık yakmak" olarak adlandırılan "Değerlendiririz" cevabının sonrasında partinin İstanbul Milletvekili Atila Kaya ilk eleştiriyi yaptı. Bu önerinin cephedeki askerlere "saygısızlık" olduğunu belirten MHP'li Kaya, "Öykündüğünüz Atatürk o unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz