Hastanede öldürülen servis şoförü aşk cinayetine kurban gitmiş

Hatay’da trafik kazası yaralısı olarak kaldırıldığı hastanede ensesinden silahla vurularak öldüğü tespit edilen servis şoförünün, yasak aşk kurbanı olduğu öğrenildi.


Hastanede öldürülen servis şoförü aşk cinayetine kurban gitmiş

Hatay’ın İskenderun ilçesinde trafik kazası yaralısı olarak getirildiği hastanede ensesinden tabancayla vurularak öldüğü tespit edilen Mehmet Ateş’in, yasak aşk kurbanı olduğu gün yüzüne çıktı. Ateş’in katil şüphelileri olarak eşi ile ilişki yaşadığı söylenen yeğeni tutuklandı.

İskenderun’da bulunan özel bir hastaneye trafik kazası yaralısı olarak getirilen servis şoförü 34 yaşındaki Mehmet Ateş’in ensesinden ateşli silahla yaralandığı tespit edildi.

ARAÇTA MERMİ GİRİŞLERİ BULUNDU

Yoğun bakıma alınan Ateş, bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı. İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Ateş’in vurulduğu kazanın yaşandığı İsmet İnönü Mahallesi’nde geniş çaplı araştırma yaptı. Ateş’in kullandığı servis minibüsünün çalışır halde bulunduğu ve iki araca çarpıp durduğu söylendi. Olay yeri inceleme ekipleri, araçta mermi girişi tespit etti.

EŞİ VE YEĞENİ TUTUKLANDI

Soruşturmayı genişleten polis,ensesinden vurularak öldüğü anlaşılan Mehmet Ateş’in yakın çevresi üstüne odaklandı. Ateş’in eşi Zeynep Ateş (29) ve yeğeni Vedat Karaca (22) ile ağabeyi H.A. gözaltına alındı. Yapılan sorgulamada Zeynep Ateş’in, Vedat Karaca ile yasak aşk yaşadığı gün yüzüne çıktı. Cinayeti de ‘yasak aşk’ yüzünden işlediği öne sürüldü. Mehmet Ateş’in öldürülmesi hakkında 3 şüpheli sorgularının sonrasında adliyeye sevk edildi.

TABANCAYI TOPRAĞA GÖMDÜLER

Bu arada polis zanlıların ifadeleri doğrultusunda yaptığı incelemede bahçede gömülü olarak bir tabanca ile evlerde 5 tane pompalı tüfek ele geçirildi. Adliyeye çıkan 3 çocuk annesi Zeynep Ateş ile yeğen Vedat Karaca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Asker üşümesin diye vatandaş sınıra odun taşıdı

Asker üşümesin diye vatandaş sınıra odun taşıdı

Hatay'da hudut bölgesindeki askerler üşümesin diye odun götüren vatandaş, "Ananız, babanız sizi bu millete emanet bıraktı. Biz oldukça sizin, siz oldukça da bizim sırtımız yere gelmeyecek." ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz