Hastanede önce engelli oğlunu vurup öldürdü sonra intihar etti!

Denizli’de yaşanan korkunç olayda hastanede tedavi gören yüzde 99 engelli oğlunu ağ tüfeğiyle vuran anne daha sonra kendini de vurarak intihar etti.


Hastanede önce engelli oğlunu vurup öldürdü sonra intihar etti!

Denizli’de anne Seher Baş, yüzde 99 engelli Serebral Palsi hastası 17 yaşındaki oğlu Eyüp Öztürk’ü av tüfeğiyle başından vurarak öldürdükten sonra, aynı silahla kendini de vurarak intihar etti. Seher Baş’ın 1 sene önce boşandığı eski eşi İbrahim Öztürk’ün FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklandığı ve cezaevinde olduğu öğrenildi.

SİLAH SESİNİ DUYAN MAHALLELİ İHBAR ETTİ

Mahalle sakinlerinin silah sesleri duymasıyla ihbar üstüne olay yerine gelen polis ekipleri apartmanın giriş katında oturan Seher Baş’ın evinin kapısını kırarak içeri girdi.

POLİS İÇERİ GİRİNCE ANNE VE OĞLUN CESEDİYLE KARŞILAŞTI

Evin mutfağına giden polis, Seher Baş ile yüzde 99 engelli Serebral Palsi hastası olduğu öğrenilen 17 yaşındaki oğlu Eyüp Öztürk’ün kanlar içindeki cesediyle karşılaştı. Olay yeri inceleme ekibi ve Cumhuriyet Savcısı evde inceleme yaptı.

Yapılan araştırmanın sonrasında anne ile oğlunun cesedi otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

ANNE, ÖNCE ENGELLİ OĞLUNU SONRA KENDİNİ ÖLDÜRMÜŞ

Yapılan soruşturma kapsamında anne Seher Baş’ın av tüfeğiyle engelli oğlunun kafasına ateş ederek öldürdüğü sonrasında gene aynı tüfekle kendini başından vurarak intihar ettiği tespit edildi. Anne ve oğlunun yaşamını yitirdiği olayın sonrasında eve gelen Seher Baş’ın babası Orhan Baş gözyaşı döktü.

1 SENE ÖNCE BOŞANDIĞI EŞİ, FETÖ’DEN TUTUKLU

Seher Baş’ın 1 sene önce boşandığı eşi İbrahim Öztürk’ün Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları’nda (TCDD) görevli olduğu ve FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görevinden ihraç edilerek tutuklanıp, cezaevine konulduğu öğrenildi.

“OĞLUMU VE KENDİMİ ÖLDÜRECEĞİM” DİYORMUŞ

Anne Baş ile oğlunun engelli maaşı ile belediyeler ve komşulardan gelen yardımlarla geçinmeye çalıştıkları öğrenildi. Son dönemlerde psikolojik problemler yaşayan anne Baş’ın sık sık komşularına, “Oğlumu da öldürüp intihar edeceğim” dediği ileri sürüldü. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz