Herkesin peşinde koştuğu Kenan Karaman, Fenerbahçeli çıktı!

Birçok takımın peşinde koştuğu yıldız oyuncu Kenan Karaman’ın koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğu anlaşıldı.


Herkesin peşinde koştuğu Kenan Karaman, Fenerbahçeli çıktı!

Gelecek sezonun çalışmalarına başlayan 3 büyükler şimdiden transfer listesini yarattı. Hannover 96’da oynayan gurbetçi futbolcu Kenan Karaman da 3 büyüklerin listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Yeni sezonda yaş ortalamasını düşürerek kadrosunu revize etmek isteyen siyah-beyazlılar, Negredo, Atiba ve Quaresma gibi yaşı ilerleyen adları satıp, yerlerine gelecek vadeden adları transfer etmeyi planlıyor. Sezon boyunca Avrupa’daki gurbetçi oyuncuları takip eden Beşiktaş, Kenan için girişimlerini hızlandırdı.

GALATASARAY VE FENERBAHÇE DE İSTİYOR

Mukavelesi bu sezon bitecek olan 23 yaşındaki Kenan’la Galatasaray ve Fenerbahçe de ilgileniyor. Fatih Terim ve Aykut Kocaman’ın da yakın takibinde olan Kenan ise kararını sezon sonunda verecek.

FENERBAHÇE’Yİ TUTUYOR

Öte yandan Kenan Karaman daha önce verdiği röportajda Fenerbahçe’yi tuttuğunu açıklamıştı.

Kenan verdiği röportajda “Spor Toto Süper Lig’i izliyor musun? Bundesliga ile arasında ne gibi farklar var sana göre?” biçimindeki soruya şu yanıtı vermişti;

“Evet izliyorum, bütün maçları ailece izliyoruz. Fenerbahçe’yi tutuyorum. Bundesliga ve Spor Toto Süper Lig arasında ise ciddi farklılıklar var. Bundesliga’da futbol çok daha yüksek bir tempoda oynanıyor. Oyunun yalnızca hücum değil, defansif yönü de çok iyi planlanıyor. Türkiye’de ise takımlar daha fazla hücum etmeyi düşünüyor ve savunma planlarında aksaklıklar meydana geliyor. “

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz