Hıyarlı Baba karakterini canlandıran Şahin Irmak evlilik yolunda!

‘Hıyarlı Baba’ karakteriyle adını duyurmayı başaran Şahin Irmak, nişanlısı Asena Tuğal ile Bebek’te görüntülendi.


Hıyarlı Baba karakterini canlandıran Şahin Irmak evlilik yolunda!

Kendi hikayesini yazdığı ‘Düğüm Salonu’ isimli sinema filminin çekimlerinin bittiğini, artık tek hedefinin evlilik olduğunu belirten Şahin Irmak, “16 Mart’ta vizyona girecek filmin geniş ve güzel kadrosu var. Eğlenceli bir film oldu. İki eski aşığın seneler sonra kendi düğünlerinde yan yana denk gelmesini anlatıyor. Kendi hikayem, senaryo da benim. Bu filmde damatlık var üstümde, ‘erken prova gibi’ de diyebiliriz. Hikaye İzmir’de geçiyor, filmin hepsini çektik. Ben yapmadım, bende film yapacak kadar para nerede? Düğün yapacak kadar var. Film biraz pahalı iş” dedi.

Türkiye’deki kadın komedi oyuncularını beğendiğini dile getiren Irmak, ‘Hıyarlı Baba’ karakterinin risk sebebiyle filminin yapılmadığını belirtti. Meşhur oyuncu, “Hıyarlı Baba filmi için senelerce konuştuk, hep tartıştığımız bir şeydi. Bir türlü karar veremedik, doğru hikayede mutabık olamadık. Biraz riskli de bir iş. Karakter komedisi ya güldürürsün ya da rezil olursun” açıklamasını yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz