Hülya Avşar, sahnede Sibel Can’ı seçen İbrahim Tatlıses’e fena bozulmuş!

Hülya Avşar’dan İbrahim Tatlıses ile ilgili şok edici bir açıklama geldi. Avşar kızı yeni programının fragmanında yaptığı itirafta kendisi yerine Sibel Can ile sahne alan İbrahim Tatlıses’e çok bozulduğunu söyledi.


Hülya Avşar, sahnede Sibel Can’ı seçen İbrahim Tatlıses’e fena bozulmuş!

Star TV’de yayınlanan Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin bu haftaki konuğu Muazzez Abacı olacak. Yayınlanan fragmanda Avşar kızının itirafları programa damga vuracak gibi görünüyor.

“SİBEL CAN’I YOLASIM VARDI”

Hülya Avşar seneler sonra İbrahim Tatlıses ve Sibel Can’a dair şu itirafta bulundu: “İzmir Fuarı’nda İbrahim Tatlıses ile sahneye çıkacaktık. Afişler basılmıştı. Fakat İbrahim Tatlıses, beni kadrodan attı. Yerime Sibel Can’ı aldı. Büyük hayal kırıklığına uğramıştım. Çok ağladım. Sibel Can’ı yolasım vardı. Sonra imdadıma Muazzez Abacı yetişti. Beni alt kadrosuna dahil etti.”

NE OLMUŞTU?

Sibel Can o dönem rahmetli Fahrettin Aslan’ın sahibi olduğu Maksim Gazinosu’nda konser veriyordu. İddiaya göre; Hülya Avşar’a kızan İbrahim Tatlıses, Fahrettin Aslan’ı aradı ve “Sibel’i bu gece gönderdin gönderdin. Yoksa bir daha senin gazinolarının hiçbirinde sahneye çıkmam” şeklinde konuştu. Sibel Can ilk uçakla İzmir’in yolunu tuttu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz