İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar

Geçirmiş olduğu silahlı saldırıdan sonra  uzun bir süre tedavisi ile uğraşan İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar.  


İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar

Yıllarını Türk arabesk müziği ve Türk sinemasına veren İbrahim Tatlıses Türkiye’nin her bölgesinde yapmış olduğu yatırımlarla kendi adıyla taşıdığı  Tatlıses’i bir marka olarak dünyaya duyurdu. Milyonlarca takipçinin olduğu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden çileden çıktığını gösteren bir paylaşım yapan İbrahim Tatlıses bir inşaat firmasını ziyaret etmesinin ardından yapılan paylaşıma tepki gösterdi.

İNSAN SANDIĞIM ŞEYTANLAR

Çok ağır ifadeler kullanarak tepkisini ortaya koyan İbrahim Tatlıses insanlara güvendiğini ve güvendiği insanların da kendisini arkadan vurduğunu dile getiren bir paylaşım yaptı. yaptığı paylaşımda  üç kişiyle İzmir’de bir inşaat ofisinde otururken çekilen fotoğrafının kendisinden izin alınmadan reklam aracı olarak kullanılmasına tepki göstererek, insan olarak bildiği bazı kişilerin aslında şeytan olduğunu ifade etti.

O İNSANLARA İSYAN ETTİ

Kendisini şirketlerini ziyaret etmek için  çağırdıklarını açıklayan başarılı ses sanatçısı ve yönetmen İbrahim Tatlıses, kendisini ziyaret için çağıran insanları kırmadığını ama insanların neden böyle yaptığını anlamadığını dile getirerek sitem etti. Ayrıca İbrahim Tatlıses bu tür insanlara inandığı için üzüldüğünü ve o insanların kendisini çağırdıktan sonra onları kırmayarak gittiğini fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmediğini ama böyle bir durum karşısında ise neye uğradığını şaşırdığını dile getiren bir paylaşım yaparak adeta isyan etti.

Yazar: İbrahim Değirmen

İbrahim Değirmen
Yurt dışında yaşayan İbrahim Değirmen yapmış olduğu siyasi haberler ile haber sektöründe adını sıkça duyurmuş bir isimdir. Değirmen, yazarlık yeteneğini siyaset alanı haricinde birçok alanda da sergileyerek başarılı haberlere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz