İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar

Geçirmiş olduğu silahlı saldırıdan sonra  uzun bir süre tedavisi ile uğraşan İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar.  


İbrahim Tatlıses’i çileden çıkardılar

Yıllarını Türk arabesk müziği ve Türk sinemasına veren İbrahim Tatlıses Türkiye’nin her bölgesinde yapmış olduğu yatırımlarla kendi adıyla taşıdığı  Tatlıses’i bir marka olarak dünyaya duyurdu. Milyonlarca takipçinin olduğu sosyal medya hesabı Instagram üzerinden çileden çıktığını gösteren bir paylaşım yapan İbrahim Tatlıses bir inşaat firmasını ziyaret etmesinin ardından yapılan paylaşıma tepki gösterdi.

İNSAN SANDIĞIM ŞEYTANLAR

Çok ağır ifadeler kullanarak tepkisini ortaya koyan İbrahim Tatlıses insanlara güvendiğini ve güvendiği insanların da kendisini arkadan vurduğunu dile getiren bir paylaşım yaptı. yaptığı paylaşımda  üç kişiyle İzmir’de bir inşaat ofisinde otururken çekilen fotoğrafının kendisinden izin alınmadan reklam aracı olarak kullanılmasına tepki göstererek, insan olarak bildiği bazı kişilerin aslında şeytan olduğunu ifade etti.

O İNSANLARA İSYAN ETTİ

Kendisini şirketlerini ziyaret etmek için  çağırdıklarını açıklayan başarılı ses sanatçısı ve yönetmen İbrahim Tatlıses, kendisini ziyaret için çağıran insanları kırmadığını ama insanların neden böyle yaptığını anlamadığını dile getirerek sitem etti. Ayrıca İbrahim Tatlıses bu tür insanlara inandığı için üzüldüğünü ve o insanların kendisini çağırdıktan sonra onları kırmayarak gittiğini fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmediğini ama böyle bir durum karşısında ise neye uğradığını şaşırdığını dile getiren bir paylaşım yaparak adeta isyan etti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Azeri şarkıcı İbrahim Tatlıses’i salya sümük ağlattı

Azeri şarkıcı İbrahim Tatlıses’i salya sümük ağlattı

'Dişi İbo' lakaplı Azeri şarkıcı Zenfira İbrahimova, İbrahim Tatlıses'in mekanına gitti. Tatlıses, Dişi İbo'nun söylediği şarkıyı dinleyince hüngür hüngür ağladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz