İki dev takım Ozan Tufan’ın transferi için yarışıyor!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’la anlaşamadığı için Sarı-Lacivertli ekiple ipleri koparan ve Antalya kampına dahil edilmeyerek kadro dışı bırakılan Ozan Tufan’ın Galatasaray ve Beşiktaş’ın radarına girdiği iddia edildi.


İki dev takım Ozan Tufan’ın transferi için yarışıyor!

Gazete Habertürk’ten Ahmet Selim Kul, henüz 23 yaşında olan genç futbolcunun potansiyelini bilen iki dev kulübün, Ozan’ı kadrolarına katmak için harekete geçtiğini öne sürdü.

Kendisine takım bulması için İstanbul’da bırakılan Ozan Tufan’ı Galatasaraylı ve Beşiktaşlı yetkililerin bizzat telefonla arayarak takımlarına çağırdıkları iddia edildi.

Genç orta sahayı ezeli rakipleri Fenerbahçe’nin elinden alıp parlatmak istediği öne sürülen iki kulübün yetkililerinin, “Fenerbahçe’yle bonservis işlerini hallet. Seni takımımızda görmeyi çok isteriz. Burada tekrardan doğacaksın. Tekrar ritmini bulup, büyük başarılar yakalayacaksın” dediği öne sürülen haberde Aziz Yıldırım’ın Ozan’ın ezeli rakiplere gitmesine izin vermeyeceği yazıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
İşte Fenerbahçe’nin borcu

İşte Fenerbahçe’nin borcu

Fenerbahçe Kulübü’nün Ocak Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda kulübün borcu açıklandı. Sarı-lacivertlilerin toplam borcunun 311 milyon TL olduğu söylendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz