İngiltere’de 19 yaşındaki Türk gencini bıçaklayarak öldürdüler!

İngiltere’de yaşayan 19 yaşındaki genç dün akşam saatlerinde evinin yakınlarında uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti.


İngiltere’de 19 yaşındaki Türk gencini bıçaklayarak öldürdüler!

İngiltere’de yerleşik 19 yaşındaki Hasan Özcan adlı bir Türk genci, bıçaklı saldırı neticesi hayatını kaybetti. Özcan’ın ailesinden yapılan açıklamada, olayın dün yerel saatle 22.40 (TSİ 01.40) civarında, şehrin doğusundaki Barking semtinde gerçekleştiği bildirildi. Özcan’ın, evinin yakınlarında bıçaklı saldırıya uğradığı ve yaşamını yitirdiği ifade edildi.

DAHA ÖNCE DE AYNI KİŞİLERİN HEDEFİ OLMUŞ

Özcan’ın daha önce de aynı kişi yahut kişilerin hedefi olduğuna dikkat çekilen açıklamada, eskiden meydana gelen bıçaklı bir kavganın sonrasında saldırganların, polis tarafından gözaltına alındığı fakat kanıt yetersizliği nedeniyle serbest bırakıldığı söylendi.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Barking polisinden yapılan açıklamada ise ekiplerin Abbey Caddesi üstünde bir bıçaklanma olayıyla ilgilendiği ve caddenin polis kordonuyla çevrildiği aktarıldı.

Olayla alakalı soruşturma başlatıldığını ve henüz kimsenin gözaltına alınmadığını söyleyen polis, görgü tanıklarına, emniyet yetkilileriyle iletişime geçmesi çağrısında bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz