İngiltere’de iğrenç olay: 20 yaşındaki genç kızı seks kölesi yaptılar!

İngiltere’de meydana gelen olayda bir çift evlerinde zorla tutukları 20 yaşındaki genç kızı 17 ay süresince cinsel ilişki kölesi olarak tutu.


İngiltere’de iğrenç olay: 20 yaşındaki genç kızı seks kölesi yaptılar!

İngiltere’nin Leicester kentinde 20 yaşındaki bir kadını evlerinde cinsel ilişki kölesi olarak tutan çift yakalandı. 27 yaşındaki Kevin Warren ve sevgilisi olan 35 yaşındaki Donna Morris cezaevine gönderilirken, zalim çiftin genç kadını 17 ay boyunca fiziksel, duygusal ve cinsel istismara maruz bıraktı.

“HAYVANDAN DAHA KÖTÜ”

Polisin yaptığı açıklamaya göre köle olarak tutulan kadın “hayvandan daha kötü” vaziyetteydi. Cani çift tecavüz başta olmak üzere genç kadına uyguladıkları istismar nedeniyle çifte 22 sene hapis cezası verildi.

“NASIL BAŞIMA GELDİ İNANAMIYORUM”

Tutsak tutulan kadın, “Şu an geriye dönüp baktığımda bu vaziyetin, ne kadar alçaltıcı, acımasız ve travmatik olduğunu ve bunun nasıl başıma geldiğine hala inanamıyorum” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz