Instagram videolu sohbet özelliğini yakında çıkaracak!

Instagram köklü bir değişiklik yaparak videolu chat özelliğini sistemine dahil etmeyi düşünüyor. Şirket tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da sızıntılar bu yönde.


Instagram videolu sohbet özelliğini yakında çıkaracak!

Video ve fotoğraf paylaşım platformu Instagram için yeni bir güncelleme daha yolda. Wabetainfo sitesinde yayınlanan bir ekran görüntüsü, Instagram’ın da yakın zamanda video chat yani video sohbetler için bir güncelleme yayınlayabileceğini ortaya çıkardı. Şu an ekibin bu özellik üstüne yoğun çalışmalar yürüttüğü, fakat henüz final sürümüne ulaşılmadığı için açıklama yapmaktan kaçındığı belirtiliyor.

Konu ile ilgili haber yapan sitelerden bir tanesi de Techcrunch. Hatta bu site de konuyu direkt şirkete sorarak teyit ettirmeyi denemiş, fakat şirketten gelen yanıt şu şekilde olmuş: “Söylentiler ile ilgili yorum yapmıyoruz.”

Baktığımızda, Instagra m’ın son senelerde video tarafına yönelik birçok çalışma yaptığını görüyoruz. Videolara çeşitli efektler ekleyebilme ve hikâye hazırlamada kullanılan unsurlar, bunlardan kimileri. Beklentiler, görüntülü görüşme sisteminin de birkaç ay içinde Android ve iOS kullanıcıları için hazır olacağı yönünde.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, boşanma aşamasındaki eşi Emina'ya 15 milyonluk villayı bıraktı. Sandal'ın kendisinin de çalışma ofisinde konakladığı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz