İrem Derici, eski eşine geri mi dönüyor? barış rüzgarları esiyor

Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden resimler paylaştı. İrem de balayından bir resim paylaşınca “İkili barışıyor mu?” sorusu akıllara getirdi.


İrem Derici, eski eşine geri mi dönüyor? barış rüzgarları esiyor

Sosyal medyayı hesabını sık sık kullanan şarkıcı İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile çıktığı balayı tatilinden tekli fotoğrafını paylaştı. İrem’den önce de Esendemir eski evlerindne fotoğraf paylaşınca i”kili barışıyor mu?” dedikoduları patlak verdi.

KALP EMOJİLERİ KOYDU

İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 yılının Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler’e balayı tatiline çıkmıştı. İrem Derici, 2016 yılında boşandığı Rıza Esendemir ile beraber gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını paylaştı. İrem Derici’nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken ayrıntı ise fotoğrafın üstüne mavi ve pembe emojili kalp koyması oldu.

ESKİ EŞE GÖNDERME Mİ YAPTI?

Rıza Esendemir ile beklenmedik bir biçimde ayrılan ve kısa zamanda Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici’nin “Bugün arsız arsız TBT yapacağım, kör edeceğim hepinizi” yazıp yaptığı paylaşımı takipçilerini hayli şaşırttı. Derici’nin bu paylaşımla eski eşine mesaj yollamış olma olasılığı gündeme geldi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Rıza Esendemir, sosyal medya hesabı üstünden İrem Derici ile evliyken beraber yaşadığı evin balkonundan bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf sonrası ise İrem Derici’den beklenmedik bir atak geldi. Derici’de Rıza Esendemir, gibi eski mutlu olduğu günlere gönderme yaparak bir fotoğraf paylaştı. İkilinin yaptığı karşılıklı bu paylaşımlar akıllara tekrardan bir araya gelecekler mi sorusunu getirdi.

Kaynak: Sözcü

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
İrem Derici’den hasta çocuklara yılbaşı desteği

İrem Derici’den hasta çocuklara yılbaşı desteği

Feherbahçeli futbolcu Mehmet Topal’ın eşi Selda Topal’ın geleneksel yılbaşı etkinliğinin bu seneki misafirleri, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Kliniği’nde tedavi altında olan çocuklar ve onları aileleri oldu. Etkinliğe, İrem Derici, Yağmur Tanrısevsin ve Elif Ece Uzun da iştirak etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz