İrem Derici hamile fotoğrafıyla takipçilerini kandırdı!

İrem Derici önceki gün Instagram hesabından takipçileriyle paylaştığı fotoğrafla herkesi şoke etti. Fotoğrafta hamile olduğu görülen İrem Derici’nin sonradan aslında sadece bir klip çekimi için bu hale geldiği anlaşıldı.


İrem Derici hamile fotoğrafıyla takipçilerini kandırdı!

İrem Derici takipçilerini trolledi. Klip çekiminden bir fotoğraf paylaşan İrem Derici, “Sen ne zaman hamile kaldın” yorumlarına maruz kaldı. Son olarak aşırı alkollü bir biçimde objektiflere takılan ve ortaya çıkan görüntülerden dolayı özür dileyen İrem Derici, konuşulmaya devam ediyor.

İrem Derici, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerini trolledi. İrem Derici, karnına koyduğu yastıkla objektiflere poz verdi. Derici’nin takipçileri “Hamilelik çok yakışmış”, “Ne ara hamile kaldın” gibi yorumlarda bulundu.

İrem Derici yayınladığı fotoğrafa, “6 gün kaldı, hadi gel” notunu düştü.

İREM DERİCİ, DAHA ÖNCE DE “ÇOCUK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

İrem Derici, kısa bir müddet önce Twitter hesabına, “Pazar pazar çocuk istiyorum diyerek uyandım. 30 sonrası sendromu mudur acaba?” mesajını yazdı.

Şarkıcının çocuk paylaşımının sonrasında eski eşi Rıza Esendemir flaş bir paylaşımda bulunmuştu. Esendemir sosyal medya hesabından “Biri Demir biri Ayşe hem de iki adet olacaktı. Bu tweet yarın kendini imha edecek” yorumuyla eski eşi İrem Derici’ye göndermede bulunmuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz