İrem Derici yoğun bakımdan paylaşım yaptı

Yaptığı buğday diyeti yüzünden sağlığından olan ünlü şarkıcı İrem Derici kaldırıldığı hastanenin yoğun bakımından hayranlarına mesaj gönderdi.


İrem Derici yoğun bakımdan paylaşım yaptı

İrem Derici hakkında son dönemde hayranları büyük bir merak içerisinde. Son dönemde zayıflayacağım diyerek sürekli olarak kendisini özel diyetler ile sosyal medya hesabından kilo verdiğine dair fotoğraflar paylaşan İrem Derici’nin, sosyal medya hesabından bugün yapılan paylaşım insan sağlığının kilodan daha fazla önemli olduğunu doğruladı. Başta buğday diyeti yaparak sıfır beden olacağım diyen İrem Derici’nin bir süreden beridir sadece bu tür diyet gıdalar tükettiği ve buğday tüketerek karnının acıkmasının da önüne geçtiği biliniyordu. Bir yerden sonra şarkıcının vücudu dayanmazken, 16 günden beridir yoğun bakımda özel bir bakım altında makineler eşliğinde izlendiğine dair bugün ilk fotoğraf paylaşıldı.

16. GÜN OLDU

İrem Derici, Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafında 16 günden beridir yoğun  bakımda olduğunu ve makineler eşliğinde tedavi edildiğini açıkladı. Günden güne daha fazla artan ve kendisini süründüren ağrılar yaşadığını açıklayan İrem Derici, kendisinin yanında olan, destek mesajları ileten herkese bizzat teşekkür ettiğini ve dev bir ailesinin olduğunu açıkladı. Hayranları ise fotoğrafa yorum ve beğeni yağdırdı.

HAYRANLARI DÖRT GÖZLE BEKLİYOR

İrem Derici’nin önce sağlık sorunları yüzünden hastaneye gittiğini daha sonrada yoğun bakıma alındığını duyan hayranları yıkılmıştı. Hastane yetililerinden konu ile ilgili net bir açıklama gelmezken İrem Derici’nin bizzat kendisinden gelen bu açıklamalar hayranlarının gönlüne biraz olsun su serpti. Sevenleri ünlü şarkıcının biran önce iyileşip tekrar ayağa kalkmasını dört gözle bekliyorlar.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
İrem Derici, eski eşine geri mi dönüyor? barış rüzgarları esiyor

İrem Derici, eski eşine geri mi dönüyor? barış rüzgarları esiyor

Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden resimler paylaştı. İrem de balayından bir resim paylaşınca "İkili barışıyor mu?" sorusu akıllara getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz