İrem Derici’nin kalbinde aşk çanları çalıyor!

Uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ünlü şarkıcı İrem Derici tüm sorunlarını geride bırakarak adeta hayata yeniden başladı. Şarkıcının şu sıralar oyuncu ve basketbolcu olan Barış Murat Yağcı ile yeni bir aşk yaşadığı iddia ediliyor.


İrem Derici’nin kalbinde aşk çanları çalıyor!

Pop müziğin başarılı ismi İrem Derici, kötü günleri artık geride bıraktı… Usta sanatçı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’den ayrıldıktan sonra zor günler geçiren Derici, kalbinin kırıklarını onarıp sürpriz bir aşka yelken açtı. Şahin’le 1 senesi aşkın ilişkisi geçtiğimiz aylarda biten meşhur şarkıcı, verdiği aşırı kilolar sebebiyle de hastanelik olmuştu. Sağlığına kavuşan 31 yaşındaki popçu, hem iş hem de özel yaşamında yepyeni bir sayfa açtı..

HAYRANLARI ‘MUTLULUKLAR’ DİLEDİ…

Ünlü şarkıcı gönlünü Best Model of Turkey yarışmasıyla şöhreti yakalayan oyuncu Barış Murat Yağcı’ya kaptırdı. 26 yaşındaki yakışıklı oyuncuyla şu sıralar Fethiye’de olan Derici, “Barış’la birbirimizi tanıma aşamasındayız” diye ilişkiyi doğruladı. Bir röportajında “Kalbimi aşka kapatmadım” diyen Derici’nin bu sürpriz ilişkisi de “Küllerinden tekrardan doğan İrem, umarız bu defa gerçek aşkı bulmuştur” yorumlarını da beraberinde getirdi..

LİDER’İ UNUTTU

Şahin’le ayrıldıktan sonra aşk acısı çeken İrem Derici, çabuk toparlandı. Başarılı popçunun kötü günlerinden artık eser kalmadı. 1 metre 95 santim olan Yağcı, “1.80’den kısa kadınla olmam” demişti. Sözünü yutan genç oyuncu, 1.67 santim olan Derici’yle birlikte. . 1 metre 95 santim olan Yağcı, “1.80’den kısa kadınla olmam” demişti. Sözünü yutan genç oyuncu, 1.67 santim olan Derici’yle birlikte.

Kaynak: takvim

İlginizi Çekebilir

İrem Derici halinden memnun

İrem Derici halinden memnun

Başarılı pop şarkıcısı İrem Derici bir AVM merkezinde verdiği konserin ardından konuşarak bulunduğu jenerasyondan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Derici, şanslı olmasının en büyük sebeplerinden birininde daha önceki jenerasyonlarda olan kıskançlığın kendi jenerasyonun da olmamasını gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz