İş ortakları kazma kürek kavga etti! 1 ölü 4 yaralı

Adana’da iş ortakları arasında başlayan ve silah, kazma ve küreklerin kullanıldığı kavgada 1 kişi hayatını kaybederken, 1’i ağır 3 kişi yaralandı.


İş ortakları kazma kürek kavga etti! 1 ölü 4 yaralı

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesine bağlı Onur Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, demir ve plastik doğrama işi yapan ortaklar Hüsnü Y. (44) ile Serdem K. arasında bir müddet önce para meselesi yüzünden anlaşmazlık çıktı. Saat 16.00 sıralarında ise Hüsnü Y., kardeşleri Nasih ve Aziz Y. ile beraber Teke Caddesi’ndeki iş yerlerinde çalışırken Serdem K. araba ile iş yerine geldi. Arabadan inen Serdem K., tabancasını çekip Hüsnü Y.’ye ateş etti. Hüsnü Y. aldığı mermiyle yere yığılınca kardeşleri Nesin ve Aziz Y., Serdem K.’ye saldırıp kazma, kürek ve demir sopalarla vurmaya başladı. Serdem K. de Nasih ve Aziz Y.’ye ateş etti.

Bu arada iş yerinde çalışanlar polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri silahla yaralanan 3 kardeşi özel bir hastaneye götürdü. Kazma, kürek ve demir sopalarla yaralanan Serdem K. ise başka bir ambulans ile Balcalı Hastanesine kaldırıldı. Hüsnü Y. kaldırıldığı hastanede yaşımını yitirirken kardeşlerinin tedavisi devam ediyor. Ağır yaralanan Serdem K.’nin ise Balcalı Hastanesi’nde yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

Polis olayla alakalı çalışma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Adana'da klimadan çıkan yangında bir binanın dairesi resmen küle çevirdi. Evde tek başına yaşayan bir kadın kendini dışarı atarak canını zor kurtardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz