İşe giden kadının omzundaki çanta kapkaççıların hedefi oldu!

İstanbul Esenyurt’ta sabah işe giden bir kadının arkasından gizlice yaklaşan şahıs, omzunda asılı çantasını kapıp kaçtı. Mağdur kadını şoka sokan olay, an be an güvenlik kameralarına yansıdı.


İşe giden kadının omzundaki çanta kapkaççıların hedefi oldu!

Güvenlik kamerasının kaydettiği kapkaç olayı, dün sabah erken saatlerde Esenyurt’ta meydana geldi. Cadde üstünde çalıştığı iş yerine yürüyerek giden kadın, arkasında sessiz bir biçimde kendisini takip eden kapkaççıyı fark edemedi. Kadını takip ettikten sonra uygun anı kollayan şahıs, bir sokağın girişinde çevredeki insanların uzakta olmasından da faydalanıp, çantayı kaptı kaçtı. Yokuş yukarı doğru olan sokakta elindeki çanta ile koşan kapkaççının peşinden de olayı gören vatandaşlar yakalamak için koşmaya başladı. Çantası çalınan kadın ise olaydan sonra bir müddet kendine gelemedi. Kadın iş yerinin bulunduğu yere doğru yürüyerek polis ekiplerini aradı. Kadının telefonu banka kartları ve bir miktar parasının da içinde bulunduğu çantayı çalan kapkaççı, kayıplara karıştı. Polis zanlıyı yakalama çalışması başlattı.

KAPKAÇ ANI KAMERADA

Yaşanan kapkaç anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde, kadının iş yerine doğru gittiği ve peşinden gelen bir kişinin çantayı kapıp sokak içerisinde yukarı doğru koştuğu görülüyor. Kameranın kaydettiği görüntülerin devamın da ise kadının olduğu yerde durup kaldığı çevredekilerin ise kapkaççının peşinden koştuğu görülüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz