Isınmak için bankaya giren çocuklar polisi harekete geçirdi

İstanbul Kadıköy’de 12 yaşlarındaki iki küçük çocuk hava soğuk olduğu için ısınmak isteyip banka şubesine girdi. Çocukları görenler durumdan şüphelendi ve polise haber verdi.


Isınmak için bankaya giren çocuklar polisi harekete geçirdi

Kadıköy’de bir banka şubesine ısınmak için giren iki çocuk polisi alarma geçirdi.

Olay 01.00’da Kadıköy Rıhtım Caddesi’nde bulunan bir banka şubesinde yaşandı. İddiaya göre yaşları 12 olan iki çocuk üşüdükleri için bir banka şubesine girdiler. Alarmı çalmayan banka şubesi içinde çocukları gören vatandaşlar, vaziyetlerinden şüphelenerek polisi aradılar. Olay yerine gelen polis ekipleri banka içerisinde ısınan iki çocuğu bankadan çıkararak, ekip aracında gözetime aldı.

Hırsızlık için değil, üşüdükleri için girmişler

Çocuklarla yapılan kısa soruşturmada, çocukların bankaya herhangi bir hırsızlık için değil, ısınmak için girdikleri öğrenildi. Bankada yapılan incelemenin sonunda herhangi bir kayıp olmadığı anlaşıldı. İki çocuk ise Rıhtım Polis Merkezine götürüldü.

Öte yandan soğuktan üşüyen bankaya giren çocukların, banka içerisine tuvaletlerini yaptıkları görüldü. Polisin olayla alakalı araştırması devam ediyor.

İlginizi Çekebilir
Sarıyer’de uyuşturucu satıcılarına baskın! 22 kişi gözaltında

Sarıyer’de uyuşturucu satıcılarına baskın! 22 kişi gözaltında

İstanbul Sarıyer'de polis uyuşturucu operasyonu gerçekleştirdi. Zırhlı polis araçların kullanıldığı baskında 22 kişi gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz