İsrail savaş uçakları Gazze’yi bomba yağmuruna tutu!

İsrail Ordu Sözcüsü, gazze tarafından İsrail’e roket atıldığını iddia etti ve ardından İsrail savaş uçakları Gazze’ye bomba yağdırmaya başladı.


İsrail savaş uçakları Gazze’yi bomba yağmuruna tutu!

Gazze Şeridi’nden İsrail’in güneyine roket atıldığı öne sürüldü. İsrail Ordu Sözcüsü Avichay Adraee, yazılı açıklamasında, Gazze’den İsrail topraklarına roket atıldığını söyledi.

Adraee, roketin düştüğü yere ilişkin bilgi vermezken, İsrail radyosu, roketin açık bir alana düştüğünü, bir can kaybı, yaralanma ya da maddi hasarın olmadığını duyurdu.

İsrail ordu sözcüsünün açıklamasından bir müddet sosnra ise İsrail’e ait savaş uçakları, Gazze’de Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugaylarına ait bir mevziyi bombaladı.

Emniyet kaynakları, Gazze’nin güneyindeki Refah şehrinde Kassam Tugaylarına ait askeri mevzinin bombalanması sebebiyle can kaybı ya da yaralanan olmadığını söyledi.

İsrail ordusundan yapılan açıklamada, “Gazze’den İsrail’e atılan rokete karşılık savaş uçaklarının, Gazze’nin güneyinde iki askeri mevziden oluşan Hamas’a ait bir noktayı hedef aldığı” kaydedildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, boşanma aşamasındaki eşi Emina'ya 15 milyonluk villayı bıraktı. Sandal'ın kendisinin de çalışma ofisinde konakladığı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz