İstanbul Beyoğlu’nda pideciye kurşun yağdırıp 3 kişiyi yaraladılar

İstanbul Beyoğlu’nda bir pidecide oturan müşterilere kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişiler tarafından silahla ateş açıldı. Olayda 3 kişi yaralandı.


İstanbul Beyoğlu’nda pideciye kurşun yağdırıp 3 kişiyi yaraladılar

Olay, 05.15 sıralarında Beyoğlu Irmak Caddesi üstünde bulunan bir pidecinin önünde yaşandı. Alınan bilgiye göre, kimliği belirsiz kişi yahut kişilerce pideci önünde oturan müşterilere silahla ateş açıldı. Açılan ateş neticesinde biri kadın 3 kişi yaralandı. Vaziyeti haber alan çok sayıda polis ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralılar daha sonra ambulanslarla çevrede bulunan hastanelere kaldırıldı.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı. Olay yerinde araştırmalarını tamamlayan polis ekipleri kaçan şüpheli yahut zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz