İstanbul için detaylı hava durum raporu açıklandı! 6 Şubat Salı

Meteoroloji’den edinilen bilgiye göre İstanbul’da 6 Şubat Salı günü yağış beklenmiyor. Parçalı bir havanın süreceği İstanbul, Çarşamba günü yağışlı havanın etkisi altına girecek. Yağışların ilerleyen günlerde de devam etmesi beklenirken hava sıcaklıklarının 14 ila 5 derece arasında olacağı açıklandı.


İstanbul için detaylı hava durum raporu açıklandı! 6 Şubat Salı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM) İstanbul hava vaziyetinin 6 Şubat 2018 tarihli verilerini açıkladı. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü gökyüzü kapalıyken, Cuma günü bulutlu ve güneşli hava bekleniliyor. İstanbul’a ne zaman kar yağacak sorusunun yanıtını merak eden vatandaşlar için Meteoroloji, orta ve uzun vadeli tahmin sayfasında 12 Şubat’a kadar kar yağışı beklemediklerini açıkladı.

İSTANBUL BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU

6 Şubat Salı

: İstanbul’da hava kapalı olurken, yağış beklenmiyor. Gündüz sıcaklık 11 dereceye kadar çıkarken, geceleyin sıcaklık 5 dereceye kadar inmesi bekleniliyor. Nem oranı yüzde 67 ila 89 arasında. Rüzgar saatte 20 km hızda esiyor.

7 Şubat Çarşamba:

Çarşamba günü hafif yağış bekleniliyor, sıcaklık değerlerinde hafif artış gözüküyor. Gündüz sıcaklık 13 derece, gece sıcaklık 5 derece. Nem oranı yüzde 72 ila 91 arasında. Rüzgar saatte 16 km hızda esiyor.

8 Şubat Perşembe:

İstanbul’da Perşembe günü yağmurun etkisini göstermesi bekleniliyor, sıcaklık değerlerinde artış devam ediyor. Gündüz sıcaklık 14 derece iken gece sıcaklık 9 dereceye kadar çıkıyor. Nem oranı yüzde 86 ila 96 arasında. Rüzgar saatte 16 km hızda esiyor.

9 Şubat Cuma:

Kapalı hava ve yağmur etkisini kaybediyor. Gökyüzü bulutlu ve güneşli olması bekleniliyor. Sıcaklık gündüz 13 derece, gece 8 derece. Nem oranı yüzde 80 ila 95 arasında. Rüzgar saatte 11 km hızda esiyor.

10 Şubat Cumartesi:

Yağmur yeniden İstanbul’da Cumartesi günü etkisini gösterirken, rüzgar şiddetini hafta sonu artırması bekleniliyor. Sıcaklık gündüz 12 derece, gece 9 derece. Nem oranı yüzde 87 ila 89 arasında. Rüzgar saatte 30 km hızda esmesi tahmin ediliyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Mustafa Sandal, servet değerindeki villayı Emina’ya verdi!

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, boşanma aşamasındaki eşi Emina'ya 15 milyonluk villayı bıraktı. Sandal'ın kendisinin de çalışma ofisinde konakladığı söyleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz