İstanbul Kağıthane’de güpegündüz silahlı çatışma!

İstanbul Kağıthane’de husumetli olan 4 kişi sokakta karşılaşınca silahlarını çekti ve güpegündüz kalabalığın arasında birbirlerine kurşun yağdırdı.


İstanbul Kağıthane’de güpegündüz silahlı çatışma!

İstanbul Kağıthane’de aralarında husumet bulunan şahıslar, güpegündüz sokak ortasında silahlı çatışmaya girdi. Olayda 2 şahıs yaralandı.

HUSUMETLİ 4 KİŞİ, KARŞILAŞINCA KURŞUNLAR YAĞDI

Önceden münakaşaları sebebiyle aralarında husumet bulunan 4 şahıs, sokak ortasında karşı karşıya geldi. Şahısların silahlarını çekmesi neticesi çatışma çıktı. Sokak üstünde yürüyen vatandaşların arasında çatışan şahıslar birbirlerine saniyelerce kurşun yağdırdı.

2 KİŞİ HASTANEYE KALDIRILDI, HAYATİ TEHLİKESİ YOK

Olay neticesinde ayağından yaralanan Samet Gezer Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine, gene bacağından yaralanan Aşkın Temeltaş ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

2 KİŞİ KAÇARAK İZİNİ KAYBETTİRDİ

Yaralıların hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenildi. Yaralı şahıslarla çatışan öbür 2 zanlı ise kayıplara karıştı. Meydana gelen çatışma ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

VATANDAŞLARIN ARASINDA, KURŞUN YAĞMURU

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, farklı 2 sokaktan gelen 4 şahıs birbirlerini görüyor. Silahlarını çeken şahıslar sonrasında ateş etmeye başlıyor. Çatışmanın çıkması neticesi 2 kişi yaralanıyor. Vatandaşlar ise etrafa kaçışıyor. Bazı vatandaşlar ise olanı biteni izliyor. Sonrasında şahıslar kaçarak olay yerine uzaklaşıyor.

ZANLILAR GÖZALTINA ALINIP SERBEST BIRAKILDI

Çatışmanın sonrasında Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sokak üstünde araştırma yaptı. Çevredeki güvenlik kamera görüntülerini araştırmaya alan ekipler, şahıslarla çatışarak kaçan şüphelilerin eşkalini kısa zamanda belirledi.

Olay yerinden kaçan 2 zanlı olayda kullandıkları silahlarla beraber cadde üstünde gözaltına alındı. Sorgulanmalarının sonrasında adliyeye sevk edilen şüpheliler serbest bırakıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz