İstanbul Üsküdar’da kadın sürücü tozu dumana kattı! 2 araba 1 yaya çarptı

İstanbul Üsküdar’da kadın şoförün kullandığı araba önce bir yayaya, sonrasında da iki arabaya çarptı. Bir kişinin öldüğü, bir kişinin de yaralandığı feci kazanın güvenlik kamera görüntüleri de gün yüzüne çıktı.


İstanbul Üsküdar’da kadın sürücü tozu dumana kattı! 2 araba 1 yaya çarptı

Kaza, 31 Ocak günü Üsküdar Çengelköy Yalıboyu Caddesi’nde yaşanmıştı. Meydana gelen feci kazada bir kadın şoför, önce akan trafikte karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir kişiye, sonrasında karşı şeritte bulunan iki araca çarpmıştı. Kazada kadın şoförün çarptığı yaya yaşamını yitirmiş, kazaya karışan arabaların arasında kalan bir yaya ise yaralanmıştı.

Yaşanan feci kazanın sonrasında güvenlik kamerası görüntüleri gün yüzüne çıktı. Güvenlik kamerası görüntülerinde kadın şoförün çarptığı kişi, havada taklalar atarak yere düşüyor. Karşı şeride geçen araba iki araca daha çarpıyor. Bu esnada kazaya karışan araçların arasında kalan bir yaya da yerden kalkarak kaçıyor. Kaza sonrası çevredeki araçtakiler yardıma koşuyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz