İstanbul’a kar tatili var mı? Okullar yarın tatil olacak mı?

Kar yağışı devam edecek mi? Uzun süredir beklenen kar yağışı sonunda istanbul’a geldi. Öğrencilerin ve velilerin ise ilk sorusu yarın okullar tatil mi? kar tatili olacak mı? oldu. Meteoroloji ve valilik kaynaklarından henüz bir kar tatili haberi gelmedi. Ancak haber ekibimiz an be an konuyu takip ediyor ve bilgileri size haberimizde aktarmaya devam edecek.


İstanbul’a kar tatili var mı? Okullar yarın tatil olacak mı?

Kış aylarının gelmesine rağmen İstanbul’a bir türlü kar yağmıyordu. Ancak 24 Ocak 2018 tarihi itibari ile kar büyüsü bozuldu ve sonunda İstanbul’a yılın ilk karı yağdı. Kar yağışının şiddetini bazı bölgelerde artırdığı görülse de henüz ulaşımı etkileyecek şekilde yerler beyaz örtüyle kaplanmış şekilde değil. Meteoroloji özelikle İstanbul’da yaşayan vatandaşları şiddetli rüzgara karşı uyarıyor ve önlemlerini almaları konusunda sürekli duyurular yayınlıyor. Yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı kent merkezlerinde daha az hissedilir şekilde kendini gösteriyor.

İstanbula kar tatili var mı? Okullar yarın tatil olacak mı?

İSTANBUL’DA KAR NEKADAR SÜRE YAĞACAK

Edinilen bilgilere göre akşam saatleriyle birlikte kar yerini yağmur yağışlarına bırakacak. Ancak Meteoroloji kar yağışı olmasa da soğuk hava ve don olaylarına karşı vatandaşları uyarmaya devam ediyor. Yetkililer soğuk havaların yurdum tümünü etkiye almasıyla birlikte soba kullanan vatandaşları da zehirlenme olaylarıyla ilgili uyardı. Akşam yatarken sobaların kapatılması ve ısı izolasyonu için kapı ve pencerelerin sıkı sıkı örtülmesi gerektiğini vurguladı.

İSTANBUL’DA OKULLAR KAR TATİLİ OLACAK MI?

İstanbula kar tatili var mı? Okullar yarın tatil olacak mı?

İstanbul’a kar yağışının başlamasının hemen ardından öğrenci ve velileri ilk olarak yarın okullar tatil olur mu? Sorusunu yöneltti. Ancak bu akşam saatlerinden itibaren etkisini yitirecek olan kar yağışı sebebiyle okulların şimdilik tatil olması pek mümkün görünmüyor. Ancak geçmişte de daha önce olduğu gibi aşırı soğuk havalar ve don olayları sebebiyle bir tatil ihtimali var. Konu ile ilgili haber ekibimiz an be an valiliklerden gelecek olan haberleri takip etmekte ve gelişmeleri size aktarmaktadır.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz