İstanbul’da eş zamanlı uyuşturucu baskını

İstanbul polisi Sancaktepe’de bulunan ve daha önce uyuşturucu satıcılarının mesken tutuğu tespit edilen çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında çok sayıda kişi gözaltına alındı.


İstanbul’da eş zamanlı uyuşturucu baskını

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde Sancaktepe’de birçok adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonlarda birçok kişi gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyona çevik kuvvet şube müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri de dahil olmak üzere çok sayıda sivil ekip destek verdi. Vatan Caddesi üstünde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanan ekipler sabah saat 06.00 sıralarında operasyon için düğmeye bastı. Ekipler konvoylar halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı. Operasyon kapsamında Sancaktepe’de 7 adrese eşzamanlı girildi. Girilen adreslerde birçok kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılar sağlık kontrollerinin sonrasında İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Adreslerdeki aramalar ise sürüyor.

İlginizi Çekebilir

Bebeğini denize atan anne için müebbet hapis

Bebeğini denize atan anne için müebbet hapis

Geçen sene psikolojik sorunları olduğu söylenen ve bebeğini denize atarak öldüren anne ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında cani annenin cezai ehliyetinin tam olduğu ortaya çıktı. Anne Fatma K. ve beraber yaşadığı Mustafa T. hakkında müebbet hapis cezası isteniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz