İstanbul’da lüks rezidansa narkotik baskın yaptı

Narkotik ekipleri İstanbul Esenyurt’ta lüks bir rezidansta bulunan uyuşturucu tacirlerine operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında 6 adrese daha eş zamanlı baskın yapıldı.


İstanbul’da lüks rezidansa narkotik baskın yaptı

Operasyona Özel Harekat polisi de katılırken, hassas burunlu ‘Gold’ adlı narkotik köpeği de aramalara katıldı. Operasyonda 5 yabancı uyruklu kişi gözaltına alındı.

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU HAP AYAKKABIDA BULUNDU

Operasyon yapılan 6 rezidans dairesine giren polis ekipleri içeride bir müddet arama yaptı. Polis ekiplerinin araması esnasında bir dairede ayakkabıların içine saklanmış satışa hazır çok sayıda uyuşturucu madde, hassas terazi ve bir miktar para ele geçirildi. Bu esnada polis operasyon yapılan daireden zanlıların aşağıya birşey atmış olma olasılığına karşı rezidansın bahçesinde bir müddet arama yaptı. Operasyon esnasında gözaltına alınan 5 yabancı uyruklu şüpheli sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldüğü öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz