İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına polisten darbe!

İstanbul’da sabaha karşı konvoylar şeklinde yola koyulan polis, çok sayıda adrese narkotik operasyonu gerçekleştirdi. Baskın yapılan yerlerdeki şüpheliler gözaltına alındı.


İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına polisten darbe!

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Şube Müdürlüğünün yanı sıra çok sayıda sivil ekip destek verdi.

KONVOY HALİNDE YOLA ÇIKTILAR

Vatan Caddesinde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğünde toplanan ekipler, saat 02.00 sıralarında konvoylar halinde operasyon yapılacak adreslere doğru yola çıktı. Gerçekleştirilen operasyon kapsamımda Katip Kasım Mahallesi, Langa Karakolu Sokak üstünde bulunan bir apartmana Özel Harekat TİM’leriyle girildi.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Adreslerde ve sokaklarda şüpheli araç, şahıs üstüne arama yapıldı. Aramalar esnasında Özel Harekat TİM’leri ise çevrede geniş güvenlik tedbiri aldığı görüldü.

ŞÜPHELİ ŞAHISLAR GÖZALTINA ALINDI

İstanbul genelinde gerçekleştirilen operasyonda şüpheli şahısların gözaltına alındığı öğrenilirken bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz