İstanbullu Gelin dizisinin yeni oyuncusu Defne Samyeli oldu!

Eski haber spikeri Defne Samyeli, cuma günleri gösterime giren İstanbullu Gelin dizisine katıldı. Samyeli, konuk oyuncu olarak dizide rol alacak.


İstanbullu Gelin dizisinin yeni oyuncusu Defne Samyeli oldu!

Ekran tarihinin unutulmaz haber spikerleri arasında yer verilen Defne Samyeli, son senelerde oyuncu ve şarkıcı kimlikleriyle isminden söz ettiriyor. Samyeli şuanda de reyting rekorları kıran İstanbullu Gelin dizisine dahil oldu.

DAHA ÖNCE KURTLAR VADİSİ’NDE DE OYNAMIŞTI

Önceki sene Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yaşam verdiği ajan Zeynep karakteriyle beğeni toplayan Samyeli, son zamanda çok sayıda film ve dizi teklifi alıyor. Güzelliğiyle senelere meydan okuyan Samyeli’nin, Star TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran fenomen dizisi ‘İstanbullu Gelin’e misafir oyuncu olacağı öğrenildi.

GARİP’İN ESKİ EŞİ ROLÜNDE OLACAK

Samyeli O3 Medya imzalı ‘İstanbullu Gelin’de Garip karakterini canlandıran usta tiyatrocu Tamer Levent’in eski eşi Siren’i canlandıracak. Defne Samyeli’nin de pek çok meşhur isim gibi dizinin sıkı bir takipçisi olduğu konuşuluyor. Zeyney Günay Tan ile Deniz Koloş’un yönettiği “İstanbullu Gelin”i ödüllü, başarılı kalem Deniz Akçay yazıyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz