İstinyespor-Bahçelievle amatör maçında tekme tokat kavga çıktı

İstinyespor-Bahçelievle arasında yapılan amatör karşılaşmada tekme tokat kavga çıktı. Kavganın maçta hakemin kırmızı kart çıkartmasının ardından başladığı bildirildi.


İstinyespor-Bahçelievle amatör maçında tekme tokat kavga çıktı

İstinyespor ile Bahçelievler arasında oynan amatör maçta, hakemin kırmızı kartının sonrasında oyuncular birbirine girdi.

Fatih’te bulunan Namık Sevik Stadyumu’nda İstinyespor ile Bahçelievler Olimpik Spor arasında gerçekleşen Amatör Birinci Lig mücadelesinde tekme ve yumruklar havada uçuştu. Karşılaşmanın 87’inci dakikada meydana gelen sert bir hareketin sonrasında hakemin kırmızı kartına başvurmasıyla bir anda olaylar çıktı. Taraftarlar sahaya yabancı maddeler atarken, saha içerisinde oyuncular arasında gerginlik çıktı. Kulübedekilerin de saha içerisinde girerek gerginliğe katılmasıyla sahada bir anda tekme ve tokatlar havaya uçuşmaya başladı. Dakikalarca süren kavgaya tribünlerden sahaya inen bazı taraftarların da katılmasıyla olaylar çıkılmaz bir hal aldı.

Sahada tekme ve tokatların uçuştuğu o dakikalar cep telefonu kameralarına yansırken, sahaya giren çevik kuvvet olaylara müdahale etti. Çevik kuvvet ekiplerinin müdahalesinin sonrasında olaylar yatışırken, bir futbolcunun kolunun kırıldığı öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz