İzmir’de uyuşturucu tacirlerine büyük darbe indirildi

İzmir’de gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda polis 42 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan kişilerden 10’u adliyeye sevk edildi.


İzmir’de uyuşturucu tacirlerine büyük darbe indirildi

Gençlerin hayatlarını körelterek çürüten uyuşturucu satıcılarına karşı İzmir’de Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis memurları başarılı bir operasyon düzenleyerek 42 uyuşturucu tacirini gözaltına aldı. Ekiplerin düzenlediği operasyonda ele geçirilen uyuşturucu tacirlerinden 10 kişi emniyette gerçekleştirilen sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edildiğini ve buradan da tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

OKULLARIN ETRAFLARINDA UYUŞTURUCU SATAN ZEHİR TACİRLERİ YAKALANDI

Ege’nin incisi İzmir’de genç zihinleri uyuşturucu batağına çekerek gençliklerini çürüten tacirlere karşı İzmir Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet veren Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmir’in Buca, Balçova, Bayraklı, Çiğli, Konak ve Karabağlar ilçelerinde operasyon düzenlendi. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilen başarılı 22 operasyonda eşzamanlı olarak düzenlenen baskınlarda öğrencilerin eğitim gördüğü okulların etraflarında ve bazı park ve bahçelerde uyuşturucu satan 42 kişi yakalandı.

UYUŞTURUCU TACİRLERİNE KARŞI EMNİYET EKİPLERİ WHATSAPP İHBAR HATTI KURDU

Emniyet güçlerinin düzenlediği operasyonda çok sayıda uyuşturucu da ele geçirildi. Eşzamanlı baskın yapılan evlerde gerçekleşen aramalarda yaklaşık 20 bin gram esrarın yanı sıra son zamanlarda çok düşük fiyatlara satılan binlerce gram ağırlığında bonzai ve 200’e yakın ecstasy hap ele geçirildiği açıklandı. Ayrıca emniyet güçleri zehir tacirleriyle ilgili olarak ihbarlarda bulunmak isteyenlerin de  deşifre olmadan “WhatsApp Uyuşturucu İhbar Hattı”na (0552 155 35 35) haber vermeleri çağrısında bulundular.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Afrin’de o köyde YPG’li teröristlerden temizlendi!

Afrin’de o köyde YPG’li teröristlerden temizlendi!

TSK ve ÖSO, Zeytin Dalı Harekatı ile Afrin'in kuzeybatısında bulunan Ali Bekki köyünü ele geçirdi. Köyde yakalanan YPG'li teröristin resimleri yayınlandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz