İzmit’te boş ev cayır cayır yandı küle döndü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde içerisinde kimsenin yaşamadığı boş bir ev gece saatlerinde belirlenemeyen bir sebepten dolayı alev alarak yanmaya başladı. İtfaiye ekiplerinin uzun süreli çalışması sonucu alevler söndürüldü.


İzmit’te boş ev cayır cayır yandı küle döndü

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde boş bir ev, çıkan yangın sonucu alev alev yandı.

Yangın, İzmit Sanayi Mahallesi Yankı Sokak üstünde olan Ali Bezir’e ait boş bir evde yaşandı. Alınan bilgilere göre, içerisinde kimsenin yaşamadığı evde henüz tespit edilemeyen bir sebepten yangın çıktı. Gece havayı aydınlatan alevleri gören çevre sakinleri vaziyeti itfaiye ekiplerini aradı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kısa zamanda olay yerine gelen itfaiye, alev içinde kalan evi söndürme çalışmalarına başladı. İtfaiye perosonelinin uzun süren çalışması neticesi yangın kısa zamanda söndürüldü. Yangında herhangi bir can kaybı olmazken, ev tamamen küle döndü.

Ekipler yangının çıkış sebebini bulmak için araştırma başlattı.

Yazar: Yusuf Bucak

Yusuf Bucak

1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi’nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Erzurum’da kar ve tipi yağışı yolları kapadı

Erzurum’da kar ve tipi yağışı yolları kapadı

Kış aylarının gelmesiyle birlikte hızla düşen hava sıcaklıklarından en çok nasibini alan şehir Erzurum oldu. Erzurum'da şiddetli kar yağışı ve tipi sebebiyle bazı yollar trafiğe kapandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz