Kadın öğretmen komşusunun oğlundan dayak yedi

Mersin’de 2 çocuk annesi lise öğretmeni, araç park etme meselesi yüzünden çıkan münakaşada, komşusunun oğlu tarafından darp edildi.


Kadın öğretmen komşusunun oğlundan dayak yedi

İddiaya göre, Hasan Akel Lisesi coğrafya öğretmeni Hülya Öksüz (51), merkez Toroslar ilçesi Osmaniye Mahallesi’ndeki evinde ders notlarını girdiği esnada, komşusunun oğlu zile basarak, otobüs geleceğini, bu yüzden aracını biraz daha ileriye almasını istedi. Bunun üstüne birinci kattaki evinden aşağıya inen Öksüz, apartmanın önündeki arabasını istenilen yere çekti. Sonrasında komşusunun oğluna ’Öğretmenden bu saatte ne iş istiyorsunuz?’ diyerek takılan Öksüz ile B.B. arasında kısa zamanlı münakaşa meydana geldi. Münakaşa sonrası evine dönen Öksüz, kapıdan içeriye girdiği esnada arkasından gelen B.B.’nin saldırısına uğradı. Feci biçimde darp edilen Hülya Öksüz, çığlıklarını duyan komşularının yardımı ile Mersin Şehir Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Yediği dayak sonrası yüzünden ve kafasında şişlikler oluşan Öksüz, hastanedeki tedavisinin sonrasında taburcu edilirken, saldırgan şikayet üstüne gözaltına alındı.

OLAYI ANLATTI

Hastanede acılar içerisinde yaşadığı olayı anlatan Öksüz, evde ders notlarını girdiği esnada komşunun oğlunun zile basıp aracı biraz ileriye almasını istediğini söyleyerek, “Önce ’anahtarı at’ şeklinde konuştu, ben kendim alırım diye aşağıya indim. Aracı ileriye aldım, ilk aldığımı beğenmedi biraz daha ileriye aldırttı. Ben bu arada kendisine takıldım, ’Öğretmenden bu saatte ne iş istiyorsunuz?’ dedim. Sonra yukarıya çıktım, baktım o da arkamdan geldi. Dönüp bakınca, ’Ben 4. kattakilere gidiyorum’ şeklinde konuştu. Ben birinci katta oturuyorum, tam kapıdan içeriye girdiğim esnada arkamdan gelip saçlarımdan yakaladı. Sonra evin içine girerek vurmaya başladı” şeklinde konuştu.

O anda evde kendisinden başka kimsenin olmadığını belirten Hülya Öksüz, “Aslında ben ne dediyse yaptım, arabayı da istediği yere çektim. Aracı çektikten sonra sohbet ederken bana, ’Sen mahalledeki otomobilleri çiziyormuşsun, benim arabamı da çizdin, ben ekmeğimden oldum’ şeklinde konuştu. Oysa ben kimsenin otomobilini falan çizmedim” diyerek konuştu.

Saldırganın eve girdiğinde saçından tutup kafasını yere ve dolaplara vurduğunu anlatan Öksüz, “Gırtlağımı sıktığında nefessiz kaldım. Bir ara bayıldım. Kapı açıktı bağırmaya çalıştım. Ben orada neredeyse ölüyordum. İstediğini ara, seni ben buradan göndermesini bilirim, seni öldüreceğim diyerek tehditler savurdu” dedi.

Olayla alakalı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Öğretmenin 12 yaşındaki kız çocuğuyla olan lezbiyen ilişkisi ortaya çıktı

Öğretmenin 12 yaşındaki kız çocuğuyla olan lezbiyen ilişkisi ortaya çıktı

ABD'de öğretmenlik yapan 27 yaşındaki Allison Chilton'ın, 12 yaşındaki kız öğrencisi ile ilişki yaşadığı anlaşıldı. Baba, kızının cep telefonunda yakaladığı mesajları polise gösterince öğretmen tutuklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz