Kadın polis sokak tabelasında öyle bir şey buldu ki

Kadın polis dikkati sayesinde sokak tabelasına gizlenmiş olan uyuşturucuyu buldu. Tabelanın normalden kalın olduğunu düşünen polis tabelayı incelediğinde şok oldu.


Kadın polis sokak tabelasında öyle bir şey buldu ki

Adana’da sokakta güvenlik önlemi almak üzere kaldırıma konuşlanan bir kadın polis elindeki uzun namlulu silahla yol kontrolü yaparken birden sokak tabelasının normalden daha kalın olduğunu fark etti. Daha dikkatli bakan kadın polis gördükleri karşısında şaşkına döndü. Olay yerine gelen narkotik ekipleri ise kadın polisin gözünden kaçmayan bu ayrıntıyı tebrik etti.

MESLEKTAŞLARI ALKIŞLADI

Adana Emniyet Müdürlüğü’nün uyuşturucu ile mücadelede kesin bir kararlılık sergilediği son günlerde elindeki uzun namlulu silahla sokakta konuşlanan kadın polis sokağın isminin  bulunduğu tabelaya dikkat etti. Tabelanın normalden daha kalın olmasından şüphelenen kadın polis incelemeye aldığı levhayı açtığında ise içinde saklanan 50 paket işlenmiş esrarı buldu. Hemen görev arkadaşlarına haber veren ve narkotik ekiplerini alana çağıran kadın polisin bu dikkati meslektaşlarından da alkış aldı. Gözden kaçmayan bu ayrıntı ile zehir tacirlerine bir darbe de Adana’da indirilirken olay yerinde araştırma başlatan polis esrar paketlerini oraya kimin yerleştirdiğini bulmaya çalışıyor.

GELECEĞİMİZİ KORUYACAĞIZ

Adana İl emniyet Müdürü Selami Yıldız ile Türk gençliğinin geleceğini karartmayı amaç edinen zehir tacirlerine geçit vermemek adına tüm görevli polis güçlerinin bilinçli bir çalışma yürüttüğünü ve kararlılıkla sürdürülen bu mücadelenin sonunda uyuşturucu satıcılarına geçit verilmeyeceğini kaydetti. Yıldız ayrıca kadın polisin bu dikkatli yaklaşımından dolayı tebrik etti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Polisin dur ihtarına uymayıp kaçan araç kaza yaptı

Polisin dur ihtarına uymayıp kaçan araç kaza yaptı

Polis ekiplerinin dur ihtarına uymayan araç başka araçlara çarparak durdu. Duran araçtan yaya olarak kaçmaya başlayan bir kişi bir arabanın çarpması neticesi ağır yaralandı.

One comment
  1. Ayhan ülbeği

    Bataklık kurutulmadan uyuşturucu önlenemez sokaklar aç işsiz eğitimsiz gençlerle dolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz