Kadir İnanır’ın felç riski bulunuyor!

Geçen haftalarda beyninde pıhtı atması sebebiyle hastaneye götürülen Kadir İnanır’ın 2. kez ameliyat masasına yatacağı ve felç kalma riskinin bulunduğu söylendi.


Kadir İnanır’ın felç riski bulunuyor!

Beyinde pıhtı atması sebebiyle tedavi gören Kadir İnanır’ı önümüzdeki hafta ameliyat edecek olan Prof. Dr. Ergun Demirsoy, operasyonun risk taşıdığını söyleyip “Beyne giden bir damar olduğu için felç kalma riski var. Çok dikkat edilmesi gerekir. ” şeklinde konuştu.

“EN İYİ ŞEKİLDE HALLEDECEĞİZ”

Demirsoy, önümüzdeki hafta gerçekleşecek operasyonun risklerinden söz etti: “Yaptığımız tahlillerde beyne giden şah damarında ciddi bir hasar belirledik. Daha sonra felç riskiyle karşılaşmaması için o damarı temizleyeceğim. Fakat beyne giden bir damar olduğu için operasyon esnasında da felç kalma riski var. O sebeple çok dikkat edilmesi gerekir ama en iyi biçimde halledeceğiz. Ameliyat öncesi bütün hazırlıklar yapıldı. Kadir Bey’i dinlenmesi için evine gönderdik, önümüzdeki hafta ameliyatı gerçekleştireceğiz.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz