Kadir Mısıroğlu’nun restoranı paylaşılamıyor! Miras kavgası başladı

Kadir Mısırlıoğlu’nun Boğaz’da bulunan 10 milyon dolar değerindeki restoranı, takipçileri ve manevi torunu arasında kavgaya sebep oldu.


Kadir Mısıroğlu’nun restoranı paylaşılamıyor! Miras kavgası başladı

Yaklaşık 1 aydır hastanede tedavi gören Kadir Mısıroğlu’nun takipçileri ve manevi torunu Nurullah Mısıroğlu arasında miras kavgası başladı.

Odatv’de yer verilen habere göre; Kadir Mısıroğlu’nun müritleri ve manevi torunu Nurullah Mısıroğlu’nun sosyal medyada karşılıklı kavgaya girdiği görülürken, bir de açıklama geldi.

Kadir Mısıroğlu’nun resmi sayfasından yapılan açıklamada, “Üstadımızın tüm işlerine koşturan, onun ortalama 15 seneden beri hizmetini gören Nurullah Mısıroğlu ve Ali İhsan Bahadır’dır. Bu iki kişinin dışında Üstad nâmına herhangi bir meseleyle alakalı birileri bir şey isterse asla itibar etmeyiniz” dendi.

İşte siteden yapılan o açıklama:Kıymetli tâkipçilerimiz, bir süredir bâzı şahsiyetsizlerin Üstad Kadir Mısıroğlu’nun ismini kullanarak bâzı kimselerle/yerlerle işlerini hallettirme gayreti içerisinde olduklarını, sosyal medyada üstadla foroğraflar, üstad ile ilgili doğru/yanlış bilgler paylaşarak prim yapma gayreti içerisinde olduklarını müşâhede ettik.Öncelikle şunu belirtelim, Üstadımızın dâvâsını davâlanan, onun eserlerini okuyup hakîkat tellallığına soyunan herkes Üstadımızın talebesidir, yalnız Üstadımızın tüm (husûsi/umûmi) işlerine koşturan, onun ortalama 15 seneden beri hizmetini gören Nurullah Mısıroğlu ve Ali İhsan Bahadır’dır. Bu iki kişinin dışında Üstad nâmına herhangi bir meseleyle alakalı birileri bir şey isterse asla itibar etmeyiniz.

Bu saçmalıklar devam ederse eğer, belirlediğimiz adları ilân edecek ve hukûki mücâdelemizi başlatacağız.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz