Kağıt toplayıcısı 3 kişi yanarak hayatını kaybetti

İstanbul’da kağıt toplayıcılarının kaldığı bir konteyner da başlayan yangın 3 kağıt toplayıcısının yanarak ölmesine sebep oldu. Yangına müdahale eden itfaiye ekipleri söndürme çalışmalarının ardından cesetlere ulaşabildi.


Kağıt toplayıcısı 3 kişi yanarak hayatını kaybetti

Yangın, 06.30 sıralarında Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi’nde bulunan bir barakada yaşandı. Alınan bilgiye göre, kağıt toplayıcılarının kaldığı konteynerde iddiaya göre sobadan çıkan kıvılcımlar sebebiyle yangın çıktı. Yangın kısa zamanda tüm konteyneri sardı. Vaziyeti gören yabancı uyruklu kişiler vaziyeti patronlarına bildirdi. Patronları da hemen itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler yangına müdahale etmeye başladı. Yangının büyümesi üstüne destek ekipler istendi.

KONTEYNERDE 3 KİŞİ YAŞAMINI KAYBETTİ

Yangın kontrol altına alındıktan sonra içeri giren ekipler 3 kişinin cansız bedenine ulaştı. Bunun üstüne olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri inceleme yaptı. Sağlık ekipleri de yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralı daha sonra çevrede bulunan hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri olay yerindeki araştırmalarını sürdürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Yangına sebep olan klima bir evi küle çevirdi!

Adana'da klimadan çıkan yangında bir binanın dairesi resmen küle çevirdi. Evde tek başına yaşayan bir kadın kendini dışarı atarak canını zor kurtardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz