Kağıthane’de 5 katlı binada yangın!

Kağıthane’de 5 katlı bir binanın çatı katı alevlere teslim oldu. Yangın güçlükle kontrol altına alınırken evin sahipleri alevleri çaresiz bir şekilde izledi.


Kağıthane’de 5 katlı binada yangın!

Kağıthane Talatpaşa Mahallesi Songül Sokakta, halen belirlenemeyen bir sebepten dolayı 5 katlı binanın çatı katında yangın çıktı. Yangını gören evin kızı ailesini uyandırdı. Ev sakinleri alevlerin büyüklüğünden hemen kendini sokağa attı. Yangın ihbarı sebebiyle olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.İtfaiye ekipleri yangını ortalama bir saatlik çalışmanın sonrasında kontrol altına aldı. Yangın sebebiyle çatı katı kullanılamaz hale geldi.

Yangın sebebiyle ev sakinleri evin yanışını çaresizce izledi. İtfaiyenin yangına müdahalesini gözyaşları içinde izleyen Yüksel İşleyen, “ Evde çoluğum, çocuğum vardı. Yangın elektrik kontağından olabilir. Uyuyorduk, kızım gördü ve uyandırdı. Kendimizi dışarı zor attık” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz