Kamera önünde siyah zehir içerek intihar etti!

Düğününe 10 gün kalan Hint kadın, eski erkek arkadaşının kendisine şantaj yapması ardından içeriği bilinmeyen siyah bir sıvı içerek intihar etti. Genç kadın o anları kameraya çekti.


Kamera önünde siyah zehir içerek intihar etti!

Hindistan’da evlilik hazırlığı yapan Nisha Devidas isimi kadın, kendisine şantaj yapan eski sevgilisi yüzünden intihar etti. Genç kadın siyah bir sıvı içerek ölüme gittiği o dakikaları kameraya alıp genç adama gönderdi.

10 GÜN SONRA EVLENECEKTİ

Maharashtra’nın batı kesimindeki Rohini köyündeki evinde siyah, yoğun kıvamlı bir madde içeren yaşamına son veren kadın, 10 gün sonra evlenecekti. Kadının kardeşi Ravi Kavle, eski sevgilisi Nikhil Borkar tarafından şantaja maruz kalan kardeşinin bu nedenle psikolojisinin bozulduğunu ve yaşamına son verme kararı aldığını belirtti.

Adı açıklanmayan biri tarafından evde bulunan genç kız, Bhandara’daki bir hastaneye götürüldü fakat eve varamadan yolda yaşamını yitirdi.

“EVLİLİK VAADİYLE KANDIRDI”

Kadının kardeşi, “Nikhil Borkar isimli genç kız kardeşimin ölümünden sorumludur. Kız kardeşimi evlilik bahanesiyle kandırdı, sonra onu kullandı ve ona şantaj yapmaya başladı.” şeklinde konuştu.

Polis olay hakkında soruşturma başlatırken, söz konusu şantajın içeriğinin ne olduğu ise belirtilmedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Erkek arkadaşını silahla vurup intihar etti!

Şişli'de köpekleriyle beraber yaşayan bir kadın, halen bilinmeyen bir sebeple tartışma yaşadığı erkek arkadaşını silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti. Eve gelince annesi ile erkek arkadaşının cesediyle karşılaşan genç kız sinir krizine girdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz