Kamyonet kasasında yolculuk moda oldu

Yurdun çeşitli noktalarından gelen kamyonet kasasında yolculuk haberlerine bir yenisi daha eklendi. İstanbul Avcılar’da 4 kişi aşırı yüklü kamyonetin kasasında yüklerin üzerinde hem trafiği hem canlarını tehlikeye atarak yolculuk yaptı.


Kamyonet kasasında yolculuk moda oldu

İstanbul Avcılar’da aşırı yüklü kamyonetin üzerinde yolculuk yaparak canlarını hiçe sayan 4 vatandaş görenleri şaşırttı.

Görüntüler Avcılar Yeşilkent Balıkyolu Caddesi’nde cep telefon ile çekildi. Cadde üstünde yol alan kamyonet kasasında sınırından fazla yük taşıdığı görüldü. Yük sınırını geçen kamyonet şoförü trafiği tehlikeye atmasının yanında eşyaların üstünde 4 kişiyi de taşıyarak can güvenliğini de tehlikeye attı. Meydana gelen bu tehlikeli kamyonet yolculuğu an be an görüntülendi.

Yazar: Mustafa Doğanay

Mustafa Doğanay

Manisa’da yaşamını sürdüren Mustafa Doğanay Eskişehir Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Doğanay, 1999 yılından beri haber sektöründe faaliyet göstermektedir. Yaptığı magazin haberleri ile tanınan Doğanay, diğer kategorilerde de kendini kanıtlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Erzurum’da kar ve tipi yağışı yolları kapadı

Erzurum’da kar ve tipi yağışı yolları kapadı

Kış aylarının gelmesiyle birlikte hızla düşen hava sıcaklıklarından en çok nasibini alan şehir Erzurum oldu. Erzurum'da şiddetli kar yağışı ve tipi sebebiyle bazı yollar trafiğe kapandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz