Kan davası: Anne ve babalarının öldüren kişiyi 14 yıl sonra öldürdüler!

Kars’ın Selim ilçesinde yaşanan ürkütücü kan davası cinayeti 14 yıl sonra yeniden alevlendi. İki kardeş 14 yıl önce anne ve babalarını öldürüp 1 ay önce tahliye olan Ahmet Bozkaya’yı öldürdü.


Kan davası: Anne ve babalarının öldüren kişiyi 14 yıl sonra öldürdüler!

Olay, bugün saat 13.00 sıralarında Selim ilçe merkezinde yaşandı. Selim’de 2004 senesinde Kibar İşçi ile eşi Cafer İşçi’yi öldürmekten cezavinde yatan Ahmet Bozkaya, bir ay önce cezaevinden tahliye oldu. Bozkaya, Çarşı Mahallesi Kazımpaşa Caddesi Değirmencioğlu manavı önünde kan davalı olduğu İşçi çifitin çocukları ile karşı karşıya geldi.

Çetin ve Özbay İşçi kardeşler, Ahmet Bozkaya ile bir müddet tartıştı. Aralarında husumet bulunan iki tarafın münakaşası kavgaya dönüştü. İki kardeş, tabancayla Ahmet Bozkaya’yı öldürdükten sonra kamyonetle olay yerinden kaçtı. Başından vurulan evli 4 çocuk babası Ahmet Bozkaya olay yerinde yaşamını yitirdi.

Kardeşler, Çetin İşçi ve Özbay İşçi, Sarıkamış ilçesinde gerçekleştirilen operasyonla kısa zamanda gözaltına alındı. Cinayet suçunu itiraf eden 2 kardeş, sorgulanmak üzere Kars Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz