Kara Kartal yönetiminin kart yiyen oyuncularla başı dertte

Avrupa ve Türkiye’de önemli maçlara hazırlanan Beşiktaş’ın başı cezalı futbolcuları ile belada. Özelikle Caner’in sahada sergilediği tavırlardan dolayı kart almasından korkuluyor.


Kara Kartal yönetiminin kart yiyen oyuncularla başı dertte

2017-2018 Süper Ligi’nde önemli maçlara çıkacak olan siyah beyazlı takım Beşiktaş’ın yönetimi, başarılı futbolcuların başında gelen Caner Erkin’in karşılaşmalarda sergilemiş olduğu hareketlerden dolayı cezalı duruma düşmesinin sınırda olmasından dolayı harekete geçti. Avrupa ve Türkiye’de kritik karşılaşmalar oynayacak Beşiktaş’ta Caner’in cezalı duruma düşmesi takımı zora sokmasından korkuluyor. Beşiktaş’ın taraftarıda bu durumdan son derece endişeli ve tepkili.

CANER ERKİN’İN BEŞİKTAŞ’I ALDIĞI KARTLARLA SIKINTIYA SOKTU

Süper ligin başladığı günden itibaren çıktığı maçlarda toplamda 20 tane sarı kart ve dört tane de kırmızı kart ile toplamda 24 kart cezası alan Beşiktaş’ta karşılaşmalardaki sergilediği saldırgan tavırlarıyla Caner Erkin’in durumu tedirginlik oluşturmaya başladı. A milli takımın sinirli oyuncuları arasında gösterilen Caner’in çıktığı 10’a yakın maçta toplamda altı tane kart görmesi ve Süper Lig’de de üç tane sarı kart almasından dolayı bu hafta oynanacak olan Gençlerbirliği karşılaşmasında da kart gördüğü takdirde haftaya Başakşehir’de olmamasının sıkıntı oluşturacağı bildirildi.

SERGİLEDİĞİ AGRASİF TAVIRLARDAN DOLAYI YÖNETİM UYARDI

Kara kartalın Avrupa’da oynadığı maçlarda da aldığı kartlarla takımın performansının düşmesine neden olan başarılı oyunculardan Caner Erkin’in yönetim tarafından uyarıldığı bildirildi. Agresif tavırlarını sergilemeye devam ettiği müddetçe daha fazla sıkıntı yaşayacağı konuşulan Caner’in hem Süper Lig’te hem de Avrupa’da nasıl bir tavır sergileyeceği merak konusu oldu. Beşiktaş’ın bundan sonra oynayacağı maçlarda Caner’in daha sakin bir oyun çıkarması bekleniyor.

Yazar: Yusuf Bucak

Yusuf Bucak
1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi'nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaşlı Sırp futbolcu Dusko Tosic’in eşi konuştu

Beşiktaş'ın sırp yıldızı Dusko Tosic’in eşi yapmış olduğu röportaj ile ilginç açıklamalar yaparak eşinin ev halini anlattı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz