Karaman’da polisler kokoreççide olay çıkardı! silah çekip, yumrukladılar

Karaman’da meydana gelen olayda biri komiser yardımcısı ve üç polis gittikleri kokoreççide kendileriyle ilgilenilmediği gerekçesiyle garsonu tokatlayıp iş yeri sahibinin başına silah dayayarak yumrukladılar.


Karaman’da polisler kokoreççide olay çıkardı! silah çekip, yumrukladılar

Karaman’da bir komiser yardımcısı, üç meslektaşıyla gittiği kokoreççide, kendileriyle ilgilenilmediğini iddia edip garsonu tokatlarken, kasada duran işyeri sahibini yumruklayıp, başına tabanca doğrulttu.

Olay, 28 Ocak’ta saat 23.00 sıralarında Alacasuluk Mahallesi Özcan Genç Caddesi’nde yaşandı. Konya’da görevli komiser yardımcısı E.E, Diyarbakır’da görevli özel harekat polisi B.Ş. ve Konya’da görevli iki meslektaşıyla beraber memleketi Karaman’da, Fatih Taşkıran’a ait kokoreççiye gitti. Komiser yardımcısı E.E, yemek yerken, yanına garsonu çağırdı ve ’Neden bizimle daha fazla ilgilenmiyorsunuz?’ diye kulağını çekip, müşterilerin yanında tokat attı.

Yemeğin sonrasında 4 polis, hesabı ödemek için kasaya gitti. Kasada duran iş yeri sahibi Fatih Taşkıran, E.E’ye, ’Elemanımızın bir kusuru mu oldu, neden tokat attınız?’ diyerek sordu. E.E. da tepki gösterip, Taşkıran’ı yumruklamaya başladı. Taşkıran da kasanın yanındaki kolonya şişesiyle polise vurarak karşılık verdi. Bu esnada öbür polis ise kavgayı engellemeye çalıştı. Öbür özel harekatçı B.Ş. ise önce kavgayı ayırmak isteyen iş yeri çalışanlarının arbedenin meydana geldiği alana gelmesini önledi, sonrasında da servis yapan garsonu dövdü.

KAVGADA POLİS İŞYERİ SAHİBİNE SİLAH DAYADI

Kavga esnasında E.E, belindeki tabancasını çıkarıp, işyeri sahibi Fatih Taşkıran’ın başına doğrulttu. E.E’nin tabancayı çıkarması üstüne öbür müşteriler korku ve panik içinde dışarı kaçtı. Kavga, içerideki bir polis memuru ve öbür iş yeri çalışanları tarafından güçlükle sona erdirildi. Bir işyeri çalışanının dışarı çıkarmaya çalıştığı E.E., bu esnada önündeki bir müşteriye de tokat attı. İş yerinden çıkan E.E. ve öbür polisler, kokoreççinin önünden ayrıldı. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

POLİSLER İFADELERİNİN SONRASINDA SERBEST KALDI

Kokoreççideki öbür müşterilerin çağırdığı polis ekibi, 4 meslektaşını ifadelerini almak üzere polis merkezine götürdü. İfadeleri alınan polislerle alakalı soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Kokoreççi Fatih Taşkıran ise dükkanında olay çıkaran polislerden şikayetçi oldu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz